Home Správy Slovensko Muž vyletel z motokrosovej trate a narazil do stromu, záchranári ratovali aj...

Muž vyletel z motokrosovej trate a narazil do stromu, záchranári ratovali aj ďalšieho motocyklistu

BRATISLAVA 30. marca (WebNoviny.sk) – Leteckí záchranári leteli na pomoc pri dopravnej nehode motocyklistu s osobným autom. Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa leteckých záchranárov Zuzana Hopjaková, vrtuľníková záchranná zdravotná služba z Trenčína bola privolaná k dopravnej nehode, ktorá sa stala pri Novom Meste nad Váhom.

Zrážka s osobným autom

Išlo o zrážku 36-ročného motocyklistu so spolujazdkyňou, ktorí sa zrazili s osobným motorovým vozidlom. Po prílete záchranárov bol motocyklista pri vedomí a sťažoval sa na bolesti hornej a dolnej končatiny.

Lekár si ho prevzal od pozemných záchranárov a v stabilizovanom stave so zlomeninou dolnej končatiny a s podozrením na zlomeninu hornej končatiny letecky previezli na urgentný príjem Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Trenčíne.

Zrejme si zlomil rebrá

V sobotu dopoludnia leteli bratislavskí záchranári na pomoc aj ďalšiemu 30-ročnému motocyklistovi, ktorý v Borskom Mikuláši (okres Senica) vyletel z motokrosovej trate a narazil do stromu.

Na mieste ho ošetrili prítomní pozemní záchranári. Muž utrpel poranenie hrudníka s podozrením na zlomeninu rebier. V stabilizovanom stave ho previezli na centrálny príjem Fakultnej nemocnice v Trnave.

Viac k témam: dopravná nehoda, motocyklista, zražka motocyklistu s autom
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž vyletel z motokrosovej trate a narazil do stromu, záchranári ratovali aj ďalšieho motocyklistu © SITA Všetky práva vyhradené.

NO COMMENTS

Exit mobile version