NAČÍTAVAM

Type to search

MAGAZÍN

Slávna modelka a najsexi žena roka 2012 bude vykonávať verejnoprospešné práce

Sita
Share

Izraelský súd v nedeľu odsúdil modelku a bývalú priateľku Leonarda DiCapria, Bar Refaeli, na deväť mesiacov verejnoprospešných prác a jej matku poslal na 16 mesiacov do väzenia, čím uzavrel dlhotrvajúci prípad daňových únikov a potvrdil svoje júlové rozhodnutie.

Neplatili dane z príjmov

Tridsaťpäťročnú Bar Refaeli a jej matku Cipi ešte v júli uznali za vinné v súvislosti s vyhýbaním sa plateniu daní z príjmov takmer 10 miliónov dolárov. Obe ženy uzavreli dohody o vine a treste, na základe ktorých musia zaplatiť pokuty 2,5 milióna izraelských šekelov (v prepočte zhruba 610-tisíc eur) a tiež doplatiť dlžné dane. Cipi Refaeli by mala do výkonu trestu nastúpiť budúci týždeň.

Prečítajte sa, ako sa svetové celebrity angažovali počas koronavírusu

View this post on Instagram

The director is on a break. 🎬

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

Vyšetrovanie prípadu sa začalo ešte v roku 2015. Obe ženy priznali vinu a odsúdili ich na základe dohody, ktorú uzavreli s úradmi. Bar Refaeli priznala, že počas istých rokov nepodávala daňové priznania, pretože väčšinu času žila v zahraničí. Jej právnici však tvrdili, že sa nevyhýbala plateniu daní zámerne. Jej matku však, na druhej strane, okrem iného uznali za vinnú v súvislosti s podpisovaním falošných nájomných zmlúv na nehnuteľnosti pod menami príbuzných s cieľom utajiť modelkin pobyt. Zároveň tiež nepriznávala svoje príjmy ako dcérina agentka.

Najsexi žena roka

Bar Refaeli sa objavila na obálkach prestížnych magazínov ako Elle, Marie Claire, Vogue, Cosmopolitan, GQ, Esquire, Glamour, Maxim alebo Harper’s Bazaar. V roku 2009 bola na titulke špeciálneho plavkového čísla časopisu Sports Illustrated a magazín Maxim ju vyhlásil za najsexi ženu roka 2012.

Ako herečka sa predstavila v snímkach Session (2011) a Kidon (2013). Jej manželom je podnikateľ Adi Ezra, s ktorým spolu vychovávajú dve dcéry – štvorročnú Liv a dvojročnú Elle, a syna Davida, ktorý sa narodil v januári 2020.

Zdroj: Webnoviny.sk – Najsexi žena roka 2012 bude vykonávať verejnoprospešné práce, jej matku súd poslal do väzenia © SITA Všetky práva vyhradené.

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X