NAKA zasahovala v okresoch Senec a Pezinok, zadržala osem osôb vo veku 21 až 44 rokov

22.4.2021 (Webnoviny.sk) – Národná kriminálna agentúra (NAKA) realizovala v stredu 21. apríla v skorých ranných hodinách protidrogovú akciu, ktorá sa zamerala na elimináciu organizovanej skupiny zaoberajúcej sa distribúciou drog v okresoch Senec a Pezinok. Informoval o tom hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka.

V rámci akcie bolo vykonaných viac ako 20 prehliadok rôznych priestorov. Zadržali osem osôb vo veku 21 až 44 rokov. Medzi zadržanými bola jedna žena a sedem mužov. „Zaistili sme väčšie množstvo omamných a psychotropných látok. Tie momentálne skúmajú experti v policajných laboratóriách, aby určili množstvo dávok, ktoré by z nich bolo možné vyrobiť,“ vysvetlil Slivka.

Doplnil, že vyšetrovateľ NAKA dnes obvinil z obzvlášť závažnej drogovej trestnej činnosti päť osôb, pre ktoré bude s vysokou pravdepodobnosťou žiadať aj väzbu. V súčasnosti sa s obvinenými vykonávajú procesné úkony, ostatní zadržaní boli prepustení.

Viac k témam: drogy, protidrogová razia
Zdroj: Webnoviny.sk – NAKA zasahovala v okresoch Senec a Pezinok, zadržala osem osôb vo veku 21 až 44 rokov © SITA Všetky práva vyhradené.