Akčné ženy

Approved
Simonne Vaďurová
O autorke:

Žijem v Bratislave. Mám 48 rokov, som vydatá. Som matkou dospelej dcéry – vrcholovej športovkyne.
Absolvovala som na PvF UK v odbore biológia, neskôr na FF UCM v odbore psychológia.
Pracovala som s manželom v rodinnej firme, v OZ Liga za duševné zdravie SR ako vedúca kancelárie a projektová manažérka.
Vo svojej súkromnej praxi sa venujem odbornému psychologickému vzdelávaniu, podpore a sprevádzaniu ľudí v náročných životných situáciách, v procese sebapoznávania a sebarealizácie, v budovaní zdravého životného štýlu, v nácviku relaxačných metód a nutričnému poradenstvu.
Zaznamenávať svoje myšlienky som serióznejšie začala až v krízovej situácii. Pred troma rokmi ma moje telo zastavilo. Chcelo prestávku, oddych a zmenu. Tak som od neho dostala stopku, a tým šancu na zmenu svojho spôsobu života. Pohyb sa popri problémoch s chrbticou stal mojou novou dobrou závislosťou.
Vďaka svojej rodine a úžasným ľuďom, ktorých som na svojej ceste k zmene spoznala sa mi podarilo opäť naštartovať fyzicky aj psychicky. Skúsenosti s chronickou bolesťou a ostatné skúsenosti s prácou na sebe sa snažím pretransformovať a využívať ich aj v práci s ľuďmi.

Approved
Silvia Érseková
práca s deťmi, terapia hrou, kurzy pre rodičov
Approved
Mirka Chvosteková
Venujem sa projektom Chudnem jedlom a Delicious outfit
Approved
Janka Bila
Písanie, Lifestyle, Deti, Rodina, Cestovanie
O autorke:

Ahojte,

volám sa Janka. Mám rada cestovanie a spoznávanie nových krajín. Veľmi sa mi páčia kvety v záhrade aj vo váze. Ale zo všetkého najradšej píšem.

Approved
Jana Vdovičenko
sales, business strategy, retail
O autorke:

Som novopečená mama, milujem inšpiráciu, zaujímavých ľudí a život. Profesne sa venujem obchodu, obchodným stratégiám. No vo voľnom čase rada zapojím druhú hemisféru a maľujem.

Approved
Petra Halahijová
Venujem sa rodinným vzťahom.
O autorke:

Som rodinný kouč. Pomáham opravovať a zlepšovať vzťahy medzi rodičmi a deťmi. Najviac ma bavia tínedžeri. Učím rodičov, ako pristupovať k nezvládnuteľným vzdorovitým pubertiakom.

Approved
Petra Hájková
Konzultace pro podnikatelky , podnikatele
Approved
Kamila Slašťanová
Vediem online projekty Menucka.sk, Darcekove-vouchery.sk a ďalšie
O autorke:

Som z Bratislavy, bývam v Pezinku. Mám dve deti - Ondrejka a Karolínku. Vediem vlastné online projekty. Hlavnými sú web a appka Menučka.sk a online obchod Darcekove-vouchery.sk. &lt;img src=&quot; <a href=" https://s.w.org/images/core/emoji/72x72/1f604.png& ;quot" target="_blank"> https://s.w.org/images/core/emoji/72x72/1f604.png& ;quot</a> ; alt=&quot;:)&quot; title=&quot;:)&quot; class=&quot;emoji&quot; /&gt;

Jump to page:
1 2 3 4 5