Niké športovcami mesiaca september sú Baláž s Myšákom!

0

4.10.2021 (Webnoviny.sk) – Anketa Niké športovec mesiaca pozná víťazov za mesiac september. Tentokrát sa z prestížneho ocenenia tešia rýchlostní kanoisti Samuel Baláž a Denis Myšák.

Úspech v ankete im zabezpečili skvelé výsledky na nedávnych majstrovstvách sveta v Kodani. V dvojkajaku na 500 m skončili bronzoví a boli aj členmi strieborného štvorkajaka na rovnako dlhej trati. Nadviazali tak na kov rovnakej hodnoty z nedávnych hier v Tokiu. Za Balážom s Myšákom skončil v ankete druhý strieborný v kanoe na MS Alexander Slafkovský, ktorý získal od odborníkov len o jeden hlas menej. Tretiu priečku obsadil Samuel Andrejčík, ktorý sa na paralympiáde v Tokiu tešil vo svojej disciplíne boccia z dvoch zlatých medailí.

Anketu Niké Športovec mesiaca prináša stávková spoločnosť Niké v spolupráci s RTVS.

Výsledky: september 2021

Samuel Baláž a Denis Myšák (rýchlostná kanoistika)
Alexander Slafkovský (vodný slalom)
Samuel Andrejčík (boccia)

Informačný servis

Viac k témam: Niké Športovec mesiaca, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Niké športovcami mesiaca september sú Baláž s Myšákom! © SITA Všetky práva vyhradené.