Home Správy Slovensko Nudíte sa vo vzťahu? Vyskúšajte párovú masáž!

Nudíte sa vo vzťahu? Vyskúšajte párovú masáž!

23.3.2021 (Webnoviny.sk) – Toto sa nám nikdy nestane… A nepotrvá dlho, vo vzťahu zavládne stereotyp, začnete sa od seba odťahovať, častejšie sa hádať, až napokon prídete do fázy sexuálneho neuspokojenia či dokonca rozchodu. Aby ste predišli až takému vážnemu rozhodnutiu, spoznajte napríklad výhody párovej masáže, ktorá môže do vzťahu priniesť čerstvý závan intimity.

Párové masáže vo vás prebudia nepoznané

Ako dávno sa vás partner nežne nedotkol a nepoláskal každú časť vášho tela? Kým začiatky bývajú cukrové, postupom času sa aj prejavy lásky zo vzťahu začnú vytrácať a partneri upadajú do stereotypu, v ktorom riešia len zamestnanie, spoločnú domácnosť či svojich potomkov… Tieto obrázky nepoznajú len staršie páry, ale aj čoraz viac tých mladých, neskúsených, ktoré sú plné nevybitej energie.

Nevybíjajte ju hádkami, energia sa dá vypustiť aj inak, a nielen vypustiť, ale rovno aj načerpať, a to na senzuálnej párovej masáži, na ktorú sa vyberiete spolu. Avšak je len na vás, či si vyberiete masáž v jednom priestore, alebo radšej oddelene. Takisto je na vás voľba pohlavia maséra. Budete na svojho partnera trochu žiarliť, keď sa pri jeho nahom tele ocitne nahá masérka? Možno práve tento druh korenia váš vzťah potreboval! Prežite vo svojej blízkosti potešenie toho druhého, prezrite si výraz jeho tváre, keď sa niekto cudzí bude starať o každú časť jeho tela, nevynechajúc ani tú, ktorá doteraz patrila vám. Možno vás párová masáž upozorní na to, ktoré dotyky váš partner tak veľmi miluje, a naučí vás ich praktizovať v súkromí…

Obľúbená technika tantry pre jeho aj pre ňu

Už dlhšie túžite zažiť nával psychickej a fyzickej energie pri tantrickej masáži, ale obávate sa, že bude váš partner žiarliť? Vezmite ho so sebou, nech na vlastné oči vidí, že sa ho na masáži nechystáte podviesť. Takto si rozkoš užije aj on, aj vy. Pokojne si pri tom hľaďte do očí či si vyznávajte lásku.

V danom momente, keď maséri láskajú vaše nahé telá, prestane existovať realita, a budete tu len vy a vaše túžby, energetické polia, roj zimomriavok, zrýchlený dych či pocity neskutočnej úľavy. Mnohé páry sa snažia praktizovať masáže ako súčasť predohry, no často ide iba o pokusy. Profesionálne vyškolení maséri tantry presne vedia, ako pri tantrickej masáži postupovať, a táto masáž netrvá len pár minút. Ide predsa o to, aby ste sa zrelaxovali, spoznali svoje telo a precítili každé jedno chvenie.

Výhody párovej masáže treba jednoznačne spoznať na vlastnej koži. To najhoršie, čo vo vzťahu môže nastať, je nechuť dotýkať sa jeden druhého. Čím viac prejavov lásky a nehy pár zažije, tým viac ich vyžaduje a horí túžbou po tom druhom. Ak však intimita vyhasne a dotyky vám miesto radosti spôsobia v duši chaos, treba začať konať. Sexuálnu príťažlivosť, ktorú ste jeden k druhému kedysi cítili, tam niekde vo vás určite vrie, len ju treba nakopnúť. Napríklad na romantickej párovej masáži.

Informačný servis

NO COMMENTS

Exit mobile version