Obvinený podnikateľ Suchoba sa vrátil na Slovensko, má vypovedať na NAKA

0
Obvinený podnikateľ Suchoba sa vrátil na Slovensko, má vypovedať na NAKA

14.5.2021 (Webnoviny.sk) – Obvinený podnikateľ Michal Suchoba sa dobrovoľne vrátil na Slovensko a v tomto čase by sa už mal nachádzať v Bratislave. Informovala o tom televízia JOJ na svojom spravodajskom webe noviny.sk. Koncom marca sa údajne uskutočnil výsluch Michala Suchobu cez telemost.

Obvinený sa totiž nachádzal v Dubaji v Spojených arabských emirátoch. Podľa hodnoverného zdroja televízie má Michal Suchoba výsluch zopakovať už priamo pred vyšetrovateľom v Národnej kriminálnej agentúre (NAKA).

V čase zadržania a obvinenia exprezidenta finančnej správy Františka Imreczeho a viceprezidenta Daniela Čech sa Michal Suchoba trestnému konaniu pobytom v Abu Dhabí vyhol.

Jeho údajní komplici s ďalšími osobami skončili následne vo väzbe aj s ďalším známym veľkopodnikateľom Jozefom Brhelom. Aktuálne Michal Suchoba údajne nemá žiadne záruky, pre ktoré by ho NAKA počas výsluchu, ak na to vyšetrovatelia majú dôvod, nezadržala.

Viac k témam: akcia „Mýtnik“, akcia „Očistec“, NAKA, vypovedanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Obvinený podnikateľ Suchoba sa vrátil na Slovensko, má vypovedať na NAKA © SITA Všetky práva vyhradené.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu