Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

Slovensko Správy

Opitý muž sa vyhrážal otcovi odtrhnutím hlavy a jej vyhodením z okna, hrozia mu roky väzenia

Zdieľať

4.1.2022 (Webnoviny.sk) – Osem rokov za mrežami hrozí 35-ročnému mužovi z okresu Kežmarok, ktorý sa opakovane dopúšťal protiprávneho konania voči svojmu otcovi. Naposledy tak urobil aj napriek tomu, že bol za porušovanie domovej slobody a nebezpečné vyhrážanie opakovane priestupkovo riešený, ako aj právoplatne odsúdený.

Ako v utorok informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, v nedeľu 2. januára popoludní pod vplyvom alkoholu búchal na vchodové dvere bytu a nadával otcovi, že ak neotvorí, dostane bitku.

„Otec dvere otvoril a požiadal syna, aby išiel preč, syn však odtlačil dvere a vošiel dnu. V kuchyni si nalial víno a vôbec nereagoval na požiadavky otca, aby odišiel. Neustále otcovi vulgárne nadával, vraj mu odtrhne hlavu a vyhodí ju von oknom,“ opísala hovorkyňa.

Otec sa obával o svoj život a zdravie, syna preto zadržala policajná hliadka a umiestnila do cely policajného zaistenia. Muž teraz čelí obvineniu pre zločin porušovania domovej slobody spáchaný v súbehu s prečinom nebezpečného vyhrážania.

Viac k témam: prešovská polícia, Vyhrážanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Opitý muž sa vyhrážal otcovi odtrhnutím hlavy a jej vyhodením z okna, hrozia mu roky väzenia © SITA Všetky práva vyhradené.

Martina Beňová

Snažím sa robiť veci robiť naplno. Najmä tie, ktoré sú mojou srdcovkou :) Akčným ženám by som chcela odovzdať kus svojho entuziazmu a radosti zo života.

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár