Pandémia zasiahla aj do plánov s mestom, uviedol primátor Vallo

0
Pandémia zasiahla aj do plánov s mestom, uviedol primátor Vallo

31.12.2020 (Webnoviny.sk) – Pandémia zasiahla aj do našich plánov s mestom, uviedol v rozhovore pre agentúru SITA primátor Bratislavy Matúš Vallo. „Rok 2020 bol jeden z najťažších rokov asi pre každého z nás. Odlúčenie od blízkych, neustále sa meniace obmedzenia a riziko nakazenia sa vírusom, ktoré na nás dolieha dlhé mesiace, spôsobujú, že ľudia sú náramne vyčerpaní,“ podotkol primátor.

Je nesmierne vďačný a váži si prácu, ktorú odvádzajú zdravotníci a opatrovatelia v prvej línii boja s ochorením COVID-19, aj v bratislavských zariadeniach pre seniorov.

Viac o téme: Koronavírus

„Sme však len v polčase funkčného obdobia a sme pripravení naďalej s nasadením ´makať´ pre Bratislavu,“ odpovedal Vallo na otázku, ako hodnotí rok 2020 z pozície primátora.

„Máme výbornú spoluprácu so starostami a mestskými poslancami. Bolo to cítiť aj na poslednom mestskom zasadnutí zastupiteľstva, keď sa nám ľahko podarilo schváliť dôležité body ako rozpočet či zákaz hazardu v Bratislave. Verím, že v tejto atmosfére spolupráce sa n ám podarí udržať mesto aj naďalej,“ uzavrel primátor.

Viac k témam: Bratislavské mestské zastupiteľstvo, Koronavírus, mestskí poslanci, Pandémia, zdravotníci
Zdroj: Webnoviny.sk – Pandémia zasiahla aj do plánov s mestom, uviedol primátor Vallo © SITA Všetky práva vyhradené.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu