Pellegrini nechce prijímať unáhlené rozhodnutia, ale o Glváčovi budú v Smere hovoriť

23.10.2019 (Webnoviny.sk) – V strane Smer-SD sa budú zaoberať medializovanými informáciami o kontaktoch medzi Martinom Glváčom (Smer-SD) a Marianom K. Povedal to pred stredajším rokovaním vlády SR premiér Peter Pellegrini s tým, že v závere pracovného týždňa sa vráti z výjazdov po regiónoch a bude sa so spolustraníkmi rozprávať na tieto témy.

Podľa Pellegriniho je však potrebné, aby sa informácie buď najskôr potvrdili, alebo vyvrátili. Pellegrini dodal, že v súčasnej situácii preto nie je vhodné prijímať unáhlené rozhodnutia.

Glváča na odchod vyzval aj líder hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič. Ak tak v stredu neurobí, zverejní Matovič celú komunikáciu medzi ním a Marianom K, ktorú má podľa vlastných slov k dispozícii.

„Ja už na to niekedy nemám nervy. Aby som každý deň niečo čítal a potom musel na to hľadať nejaké slová a komentovať to. Neprináleží mi teraz vynášať ortieľ, ale vrátim sa v závere týždňa, určite sa stretneme na centrále strany a musíme si povedať, že ako v takýchto prípadoch konať tak, aby sme s tým netraumatizovali spoločnosť, ale aby sme nevynášali nad niekým neoprávnene súdy. Budeme o tom hovoriť, nebudeme to prehliadať, ale nech niekto neočakáva od nás sekundové reakcie. Ak sa preukážu niektoré informácie, tak budeme konať,“ povedal Pellegrini. Glváč komunikáciu odmieta.

Viac k témam: Kočner komunikácia Threema, podpredseda strany Smer-SD, premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Pellegrini nechce prijímať unáhlené rozhodnutia, ale o Glváčovi budú v Smere hovoriť © SITA Všetky práva vyhradené.