Poď už na Vianoce konečne domov, odkazuje polícia hľadanému Danihelovi

0
Poď už na Vianoce konečne domov, odkazuje polícia hľadanému Danihelovi

16.12.2020 (Webnoviny.sk) – Policajný zbor (PZ) SR v rámci vianočnej kampane upozorňuje na pátranie po Marekovi Danihelovi, ktorý je obvinený zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a úkladnej vraždy. Vo svojom profile na sociálnej sieti polícia informuje, že hľadaný je na úteku od roku 2011.

Polícia upozorňuje na najhľadanejšie osoby

„Marek, poď už na Vianoce konečne domov! Pozývame ťa k štedrovečernému stolu na Chorvátsku 5 v Bratislave,“ píše polícia v pohľadnici, ktorú zverejnila vo svojom profile na sociálnej sieti.

Policajný zbor aj tento rok upozorňuje na najhľadanejšie osoby v rámci vianočnej kampane, ktorej cieľom je „pútavo a masovo zaujať verejnosť s úmyslom získania informácií vedúcich k ich vypátraniu“.

Pozvánka k štedrovečernému stolu

Tento rok je hlavným motívom kampane virtuálna pozvánka k štedrovečernému stolu. Fiktívna večera bude organizovaná na adrese Chorvátska 5 v Bratislave, čo predstavuje sídlo Ústavu na výkon väzby a Ústavu na výkon trestu odňatia slobody.

Vtipným spracovaním serióznej témy chce polícia osloviť čo najväčšie publikum. Minuloročná vianočná kampaň priniesla pozitívny výsledok, na základe zverejneného statusu boli získané informácie k vtedy dlhoročne nezvestnému Henrichovi Sz., členovi gangu takáčovcov. Muž bol vďaka kampani zatknutý.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: polícia pátra
Zdroj: Webnoviny.sk – Poď už na Vianoce konečne domov, odkazuje polícia hľadanému Danihelovi © SITA Všetky práva vyhradené.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu