šťastné a veselé ženy, podujatie v Bratislave pre ženy
Kedy:
december 14, 2017 @ 17:00 – 21:00 Europe/Paris Časová zóna
2017-12-14T17:00:00+01:00
2017-12-14T21:00:00+01:00
Kde:
Lab.cafe
Námestie SNP 484/25
811 01 Bratislava
Slovensko
Vstupné / Štartovné:
6
Kontakt:
Akčné ženy
Šťastné a veselé ženy @ Lab.cafe | Bratislavský kraj | Slovensko

Predvianočná motivácia pre podnikavé ženy

Želáme si nie len na Vianoce ostať #Šťastnéaveseléženy ! Príďte sa s nami naladiť na pohodové sviatky pokoja a radosti. Nebude chýbať vianočný punč a malé občerstvenie.

HLAVNÝ PROGRAM:

#Od manipulácie k autenticite. Psychologička Ľubica Šoltésová nám spoločne so svojimi kolegami pomocou hry objasní ako správne komunikovať.

#Spoznaj svoje talenty. Koučka a talentová mentorka Zuzana Palková – koučing a talentový mentoring nám odhalí to najlepšie, čo nosíme v sebe.#Sila brandingu a Zuzka Jartimova . Prečo je dôležitý vlastný brand a ako si jednoducho vytvoriť žensky príťažlivý „femine branding“.

#Ako na hand made podnikanie. Veronika Bošková je autorkou viacerých úspešných hand made značiek a napísala prvú knihu o hand made podnikaní. Ukáže nám cestu, ako pretvoriť svoje hobby na zárobkovú činnosť.

#Tvarová joga so Zuzana Feckova Ondrisova . Dozvieme sa, ako si udržať krásnu pleť bez skalpela a zacvičíme si tvarovú jogu s profi lektorkou.

#Svet stylingu a líčenia si priblížime s Alexandra Vrábelová . Stylistka a vizážistka nás naučí, ako si určiť svoj farebný typ a typ svojej postavy.

#Písanie pre radosť & písanie pre biznis s Tamara Goncarova . Spisovateľka nám povie o dôležitosti písania, o jeho sebapoznávacom účinku, ale aj o tom, ako texty predávajú.

#Tajná hostka a jej príbeh pracovného úspechu

#TOMBOLA

Sprievodné aktivity:

#Styling a vizáž

#Fotenie

#Veselé stánky a možnosť nákupu vianočných darčekov

#Networking

Príďte sa s nami naladiť na najkrajšie sviatky v roku. Odnesiete si so domov nové vedomosti, pocit pohody a malé prekvapenie od akčných žien.

Kedy:

14. decembra 2017, od 17:00 do 21:00 hod.

Kde:
Lab. cafe, Námestie SNP, 25 Bratislava
Slovensko

Vstupné

Vstupenky

Web: zakúpiť vstupenku


Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *