Poznáme výnimočný produkt, ktorý by rozhodne nemal chýbať vo vašej lekárničke

0
Poznáme výnimočný produkt, ktorý by rozhodne nemal chýbať vo vašej lekárničke

Aj vy doma často riešite mnohé problémy s pokožkou akými sú napríklad odreniny, uštipnutie hmyzom, škrabance, rezné rany, popáleniny, pľuzgiere, opary či rôzne alergické reakcie? Skúšali ste už produkty od výmyslu sveta, no žiaden nefungoval na sto percent a tak vôbec netušíte, po čom máte v krízových momentoch nabudúce siahnuť? Pre takéto prípady je dobré mať v domácej, ale aj cestovnej lekárničke jeden univerzálny produkt, ktorým vyriešite všetky spomínané problémy. Neveríte, že taký nájdete? Predstavte si, my ho už poznáme a rady sa s vami podelíme o náš tip.

Čo by nemalo v našej lekárničke chýbať?

V 80.rokoch pôsobili vo Výskumnom ústave pre farmáciu a biochémiu v Prahe dvaja vedci, celosvetovo uznávané kapacity, Ing. Evžen Kasafírek, CSC. a RNDr. Václev Plaisner, ktorí objavili látku alaptid. Ide o aktívnu látku (peptid) vyvinutú a testovanú na živých ľudských bunkách tak, aby bola čo najviac telu vlastná. Následne prebehli klinické štúdie a tiež testy v nemocniciach. Výsledky boli viac než prekvapivé. Úspešnosť vyliečenia pacientov s popáleninami, dekubitmi a vredmi alaptidom v tabletovej forme bola v priebehu 3 mesiacov až 96%.

 Alaptid

Neskôr bol regeneračný gél patentovaný a uvedený na trh pre širokú verejnosť aj v gélovej forme pod názvom Alaskin, a tak si ho dnes môže zadovážiť už každý z nás. Tento zázračný gél by mal byť súčasťou každej domácej, ale aj cestovnej lekárničky aj vzhľadom k tomu, že ročne u nás pribudne až päťdesiattisíc popálenín, čo rozhodne nie je málo.

Čo presne je Alaskin?

Alaskin je regeneračný gél s obsahom spomínanej účinnej látky alaptid, slúžiaci na potlačenie alergických reakcií na koži, hojenie akýchkoľvek rán a celkovú regeneráciu pokožky. Používa sa na poškodenia kože akými sú:

 • odreniny a škrabance,
 • rezné rany,
 • rany po chirurgických zákrokoch,
 • popáleniny,
 • preležaniny,
 • vredy predkolenia,
 • hemoroidy,
 • pľuzgiere,
 • praskliny na koži,
 • rosacea,
 • opar (herpes).

Jednou vetou by sa dalo povedať, že Alaskin vďaka obsahu alaptidu, alantoínu a panthenolu prakticky okamžite obnovuje poškodené alebo opotrebované tkanivo a rýchlo a účinne regeneruje kožu a stimuluje tvorbu kolagénu čím (a to je bonus pre nás, všetky ženy) spomaľuje starnutie.

Ako regeneračný gél aplikovať?

Regeneračný gél je balený v 30 ml tube a je určený na lokálnu starostlivosť o pokožku. Je ideálne mať ho v domácej lekárničke, avšak odporúčame vám vziať si ho aj na cesty či výlety s rodinou a deťmi, kedy sa najčastejšie pritrafia drobné pády a odreniny. Gél je potrebné v tenkej vrstve naniesť na okolie postihnutého miesta, nikdy však nie priamo do otvorenej rany.

Kedy sa nám Alaskin hodí mať po ruke?

Pri športovaní. Práve vtedy vzniká najviac poranení a odrenín. Či už sa vyberieme niekam na bicykli, kolieskových korčuliach alebo len tak si zabehať, môže sa stať, že sa nám prihodí pád či iná drobná nepríjemnosť. Vtedy je potrebné najskôr poškodené miesto opláchnuť pod tečúcou vodou (ak nemáme v okolí zdroj tečúcej vody, použijeme čistú vodu z fľaše určenú na pitie), následne vydezinfikovať, až potom natrieť okolie rany regeneračným gélom.

Pri popáleninách. Doma je bežné, že nám vyprskne na ruku horúci olej, nechtiac sa dotkneme rozpálenej panvice alebo nedáme pozor pred unikajúcou parou z hrnca. Pokožka nám začervená a bolí aj niekoľko dní. Práve vtedy je vhodné aplikovať regeneračný gél ihneď a následne 3x denne. Bolesť už po prvej aplikácii výrazne ustúpi, na koži nevznikne pľuzgier a pokožka vďaka gélu nezmení farbu.

Pri uštipnutí hmyzom a alergickej reakcii. Aj vtedy ihneď aplikujte regeneračný gél a opakujte 3x denne až do vymiznutia príznakov.

Pri oparoch. Ak podchytíte vznikajúci opar včas a hneď od začiatku ho budete natierať regeneračným gélom, je veľmi pravdepodobné, že bude oveľa menší ako zvyčajne a takisto priebeh liečby sa vďaka Alaskinu výrazne skráti.

Mnohé skúsenosti klientov s regeneračným gélom Alaskin si môžete prečítať TU.

Regeneračný gél Alaskin je produkt odporúčaný dermatológmi a mnohými lekármi, aj preto by rozhodne nemal chýbať vo vašej lekárničke.

Už čoskoro bude môcť 50 z vás otestovať produkt Alaskin v pohodlí svojho domova. Sledujte nás, aby vám žiadne informácie o testovaní neunikli.

Zdroj obrázkov: Alfaomegazdravia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu