Pozvánka do archívnej pivnice

0
Pozvánka do archívnej pivnice

„Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá – na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.“ (Jan Werich)

Zdvihnite s nami čaše! Nech družná debata a smiech rozozvučia múry a nádvorie jednej z najstarších archívnych pivníc na Slovensku!

V dňoch 20.-21. mája 2022 prijmite pozvanie vznešenej starej dámy, ktorá vám poodhalí poklady, ktoré s láskou opatruje. Nevolá vás na šálku čaju a sušienky, ale ochutnať pohár či dva kvalitného vína vrátane vzácnych kusov, ktoré vyťahuje len pri špeciálnych príležitostiach.

Deň otvorených pivníc sv. Urbana

Jednou z tých príležitostí je Deň otvorených pivníc sv. Urbana – ochrancu viníc. Nenechajte si ujsť možnosť stretnúť sa v príjemnej atmosfére a ochutnať archívne skvosty vinárstva VITIS i to najlepšie z kolekcie Chateau Pezinok.

Po dlhých mesiacoch odriekania je čas stretnúť sa na krásnom mieste, s krásnym vínom a usmiatymi ľuďmi. Teší sa na vás someliér Juraj Kordiak a technológ Juraj Slováček, ktorí vám radi zodpovedia na zvedavé otázky o víne, ktoré ste vždy chceli položiť, no nemali ste komu.

Srdečne vás týmto pozývame do archívnej pivnice spoločnosti VITIS, ktorú nájdete na Holubyho 91, 902 01 Pezinok.

V piatok 20. 5. 2022 sa s vami stretneme od 14:00 – 20:00 a v sobotu 21. 5. 2022 od 12:00 do 20:00. Uvidíme sa s dobrou náladou a pohárom „pravdy“

Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.mvc.sk.
Archívne vína Vitis zakúpite za skvelé ceny aj na www.najnapoje.sk

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu