Pred úradom vlády sa zišli stovky demonštrantov proti očkovaniu, lekár Lipták pourážal aj prezidentku (video+foto)

10.7.2021 (Webnoviny.sk) – Približne tisícka demonštrantov sa zišla na „Proteste proti očkovaniu a zotročovaniu Slovenska“ pred Úradom vlády SR. Protestujúci zväčša držia vlajky priaznivcov strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko. Rečníci na pódiu vyjadrili pochybnosti o tom, že COVID-19 je nebezpečnejší ako iné vírusové ochorenia. Na proteste zaznievajú vulgarizmy na adresu súčasnej vlády.

Medzi rečníkmi vystúpil aj lekár Ľubomír Lipták, známy aj vystavovaním práceneschopnosti pre odsúdeného Pavla Ruska a v minulosti sa verejne priznal aj k braniu úplatkov. Lipták počas prejavu nazval vládu a prezidentku Zuzanu Čaputovú „americkým dobytkom s teľacím mozgom“.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Protest proti očkovaniu pred úradom vlády

Lipták ďalej uviedol, že vakcíny proti COVID-19 majú vysokú úmrtnosť a na každý milión zaočkovaných zomrie 77 ľudí. Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) označil za „klamárov“, ktorí neuvádzajú skutočné počty obetí očkovania.

Viac k témam: Koronavírus, protest
Zdroj: Webnoviny.sk – Pred úradom vlády sa zišli stovky demonštrantov proti očkovaniu, lekár Lipták pourážal aj prezidentku (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.