Predstavitelia Jednoty dôchodcov Slovenska diskutovali s predsedom vlády

6.7.2021 (Webnoviny.sk) – Predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO) sa dnes na Úrade vlády stretol so zástupcami Jednoty dôchodcov Slovenska. V tlačovej správe o tom informoval tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR.

Zástupcovia dôchodcov s premiérom diskutovali najmä o nedostatkoch v zdravotnej a sociálnej starostlivosti či aktuálnej epidemickej situácii a očkovaní.

Vaša organizácia pomáha dôchodcom po celom Slovensku. Dúfam, že pomalými krokmi podporíme zlepšenie života seniorov,“ povedal Heger. Zástupcom organizácie poďakoval za ich pomoc počas pandémie, keď vysvetľovali dôchodcom dôležitosť opatrení a taktiež ocenil ich snahu o šírenie povedomia o očkovaní.

Na Slovensku aktuálne žije približne 1,4 milióna dôchodcov. Ich záujmy zastupuje občianske združenie Jednota dôchodcov Slovenska, ktoré má viac ako 30-ročnú históriu a 1 200 základných organizácií po celom Slovensku.

Viac k témam: diskusia, dôchodcovia, epidémia, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Predstavitelia Jednoty dôchodcov Slovenska diskutovali s predsedom vlády © SITA Všetky práva vyhradené.