Premiér Fico sa odfotil v poli. Ja chcem fotku v žite, mne to nepríde smiešne, povedal (video)

0
Premiér Fico sa odfotil v poli. Ja chcem fotku v žite, mne to nepríde smiešne, povedal (video)

8.7.2024 (SITA.sk) – Premiér Robert Fico (Smer-SD) sa v pondelok 8. júla vrátil k pracovným povinnostiam, spolu s ministrom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Richardom Takáčom navštívil poľnohospodárske družstvo Agro Voderady v Slovenskej Novej Vsi.

https://cdnv.sita.sk/sites/34/2024/07/vid_20240708_121045_236.mp4

Aj v sprievode zástupcov Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory (SPPK) a miestnych farmárov sa oboznámil s priebehom tohtoročnej žatvy a urobil si aj fotku v poli. „Ja chcem fotku v žite, mne to nepríde smiešne. Ja som z vidieka, mne obilie vždy voňalo, mne pole vždy voňalo,“ povedal premiér na tlačovej konferencii.

V súvislosti s priamymi platbami pre poľnohospodárov pochválil rezort pôdohospodárstva, že zabral a 97 percent z nich už bolo vyplatených. „Touto cestou pozdravujem tých babrákov v predchádzajúcej vláde, že nám takéto dedičstvo zanechali,” skritizoval Fico.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, Premiér Slovenskej republiky, Žatva
Zdroj: SITA.sk – Premiér Fico sa odfotil v poli. Ja chcem fotku v žite, mne to nepríde smiešne, povedal (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

žiadne príspevky na zobrazenie