Home ŠPORT Futbal Prestup Škriniara do PSG sa komplikuje, Inter zmenil stratégiu a svoj názor...

Prestup Škriniara do PSG sa komplikuje, Inter zmenil stratégiu a svoj názor dali jasne najavo i fanúšikovia

21.7.2022 (Webnoviny.sk) – Prestup slovenského futbalového obrancu Milana Škriniara z talianskeho Interu Miláno do francúzskeho Paríža St. Germain sa komplikuje.

Ako referuje web football-italia.net, funkcionári „nerazzurri“ zmenili stratégiu v prípade 27-ročného kapitána slovenskej reprezentácie a pod Eiffelovku ho pustia jedine v prípade neodolateľnej finančnej ponuky.

V uplynulých dňoch sa už zdalo, že Škriniar je na najlepšej ceste presunúť sa z milánskeho San Sira do parížskeho Parku princov. Francúzsky gigant však dosiaľ nenašiel spoločnú reč s predstaviteľmi Interu a tí najnovšie zmenili pohľad na situáciu.

Inter sa v aktuálnom prestupovom období usiloval o získanie brazílskeho obrancu Gleisona Bremera, ktorý mohol zaplátať dieru po odchode Škriniara do PSG. Bremer však napokon uprednostnil konkurenčný Juventus Turín. Podľa známeho talianskeho novinára Gianlucu Di Marzia už Inter počas tohtoročného leta nechce Škriniara predať, pokiaľ nepríde mimoriadne presvedčivá ponuka. Ak by sa tak nestalo, slovenský zadák by ďalej pokračoval v drese milánskeho Interu.

Zotrvanie Škriniara by nepochybne potešilo fanúšikov Interu. Tí v stredu rozvinuli pred sídlom klubu transparent, ktorým vyzývali vedenie, aby nesiahalo na Škriniara.

Viac k témam: Prestup
Zdroj: Webnoviny.sk – Prestup Škriniara do PSG sa komplikuje, Inter zmenil stratégiu a svoj názor dali jasne najavo i fanúšikovia © SITA Všetky práva vyhradené.

NO COMMENTS

Exit mobile version