Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY BEAUTY INŠPIRÁCIE Networking

Prezentuj sa na úrovni v Košiciach

Zdieľať
prezentuj sa na urovni, kosice

Profesionálna fotografia je dôležitým prvkom prezentácie vlastného biznisu. Zákazníkov zaujímajú nielen danosti z danej oblasti, ale aj  tvár, ktorá stojí za úspešnou značkou. Základom je mať kvalitnú fotografiu, ktorá nás bude reprezentovať a ktorou spravíme, ten najdôležitejší, prvý dojem.

Pri profesionálnom fotení sa každá žena cíti ako princezná.  Krásne oblečená, nalíčená a  venujúca čas sama sebe. Tam, kde sa stretnú šikovné a akčné ženy, je vždy veselo a inšpiratívne. Tak to to bolo aj koncom júna v Košiciach, na evente “Prezentuj sa na úrovni”.

prezentuj sa na urovni, kosice

Foto: Noemi Photography

Podujatie sa konalo v krásnom prostredí ateliéru šikovnej fotografky Moniky, z GlancPhoto na Štúrovej ulici v Košiciach, ktorá za objektívom vytvorila príjemnú uvoľnenú atmosféru.

O skvelý styling sa postarala značka elegantných šiat Mia Dresses, ktorá ponúka širokú škálu spoločenského a biznis oblečenia pre ženy rôznej vekovej kategórie. Účastníčky mali možnosť si pred samotným podujatím vybrať z butiku outfit, v ktorom sa budú  cítiť pri fotografovaní samé sebou a ktorý im pristane.

Prirodzenú krásu žien podčiarkla vizážistka zo salónu Mel beauty salón, na Krivej 23 v Košiciach. O korunu krásy každej z nás, sa postarala hairstylistka zo salónu Vogue ktorý nájdete v Košiciach v Optime a Cassovii.

Foto: Noemi Photography

Jedinečné momentky z fotenia a celej akcie vytvorila vždy dobre naladená fotografka a zároveň vizážistka Milka, ktorú môžete poznať aj ako Noemi photography. Ďakujeme! Fotografie si môžete pozrieť na našom Facebooku.

Počas nedeľného doobedia bolo pripravené aj chutné pohostenie, pretože takéto fotenie zaberie aj zopár hodín, a tak treba mať po ruke niečo na zasýtenie. O pitný režim sa postarali nápoje Diva’s drink, ktoré su nielen chutné, ale zásobujú naše telo vitamínmi.

Atmosféra  bola úžasná a jedinečná, tak ako aj všetky účastníčky eventu. Podujatie bolo zaujímavé aj tým, že sa ho zúčastnila aj skupinka priateliek, ktoré sa rozhodli aj týmto spôsobom, podporiť sa navzájom v profesnej činnosti. Skvelý nápad, však?

Všetky sme zrelaxovali, odovzdali si skúsenosti a tešili sa z pekne stráveného času. Séria profesionálych fotografií k tomu, čo viac si priať?
Tagy
Barbora Jelinek

Barby - blogerka, copywriterka. @dvematky @z_dennika_reumamy.

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár