Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

Správy Svet

Princ William prezradil malé tajomstvo

Sita
Zdieľať

Britský princ William prezradil, že počas pandémie koronavírusu anonymne vypomáha na krízovej linke pomoci. Vojvoda z Cambridgeu spolupracuje s textovou nonstop linkou Shout 85258, ktorú zastrešuje jeho nadácia Royal Foundation. Počas jedného videorozhovoru dobrovoľníkom z linky povedal: “Prezradím vám malé tajomstvo, v skutočnosti som dobrovoľníkom aj ja“.

William, druhý v línii čakateľov na britský trón, pracuje ako jeden z vyše 2 000 dobrovoľníkov, ktorých formálne vyškolili, ako pomôcť ľuďom v núdzi. Dobrovoľníci a ľudia hľadajúci psychickú podporu si vymenil na platforme už viac než 300-tisíc textových konverzácií. Približne 65 percent z tých, ktorí píšu, majú pritom menej než 25 rokov.

Kráľovná Alžbeta urobila akčnú vec a to vo svojom vysokom veku!

Koronakríza tvrdo zasiahla do života Britov. V krajine registrujú už 283-tisíc nakazených a vyše 40-tisíc obetí nového vírusu. V počte mŕtvych tak patrí Británii celosvetovo smutné druhé miesto za Spojenými štátmi.

Zdroj: Webnoviny.sk – Princ William prezradil malé tajomstvo, počas pandémie koronavírusu pomáha ľuďom v núdzi © SITA Všetky práva vyhradené.

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X