NAČÍTAVAM

Type to search

Change your cover photo
dominikablescakova
Change your cover photo
Som večne rozlietaná dievčina, ktorá odjakživa pláva proti prúdu. Milujem cestovanie, módu, tanec, ružovú farbu a Piňa Coladu! :) Viac sa o mne dozvieš na www.bledonnka.sk
This user account status is Approved

This user has not added any information to their profile yet.

Som študentka mediálnych štúdií a písanie je odjakživa mojou najväčšou vášňou. Snívam o práci módnej redaktorky a robím všetko pre to, aby som sa pomalými krôčikmi k svojmu snu približovala.

Narodila som sa vo vrcholiacom období leta a teda zbožňujem slnko, more, exotické krajiny a tropické horúčavy. Okrem znamenia zverokruhu som levicou aj na parkete a môžem povedať, že som si svojím celým doterajším životom doslova pretancovala.

Mám jedinečný sarkasticko-ironický zmysel pre humor a predstavujem jedinečný prototyp extrovertného introverta, s ktorým sa človek nikdy nenudí. Neobsedím na jednom mieste a stále potrebujem niečo vymýšľať. Najradšej oddychujem aktívne a to pri cvičení alebo na korčuliach.

Bohužiaľ či chvalabohu, som nevyliečiteľný perfekcionista. Som majster plánovania, organizovania a vo všetkom potrebujem systém.

Milujem život a každý deň sa ho snažím užívať na maximum…

X