NAČÍTAVAM

Type to search

Change your cover photo
renatazubcekova
Change your cover photo
Ako certifikovaná fashion terapeutka metódy OCTO CODES pomáham ženám ale aj mužom nájsť znovu svoju podstatu, pochopiť svoje talenty, chovanie, vzťah k sebe i ostatným.
This user account status is Approved

This user has not added any information to their profile yet.

V načúvaní a pozornom vnímaní vašej energie a detailov, ktoré vás vystihujú. Vďaka čomu môžem pre vás vybrať oblečenie, ktoré je nielen pekné ale súznie s vaším vnútrom.
Módu mnoho ľudí vníma ešte stále povrchne a ja úplne rozumiem prečo. Dlho som to mala rovnako. Hĺbka prišla až s poznaním metódy fashion terapie OCTO CODES, vďaka ktorej učím ľudí vidieť spojitosť medzi ich oblečením, vlastnou osobnosťou a srdcom. Baví ma stretnutie s vami, individuálny prístup osobnej konzultácie a pocit, že to malo zmysel. Že ste si odniesli kúsok do vašej skladačky s názvom ,,Spoznávam sám seba“.

Láskavá príroda, latinsky Amica Botanica je stránka, ktorú som založila. Jej názov v sebe spája dve veci, ktorým sa venujem. Aranžovanie a dekorovanie v prírodnom duchu plus prácu s ľuďmi cez fashion terapiu, ktorá si vyžaduje láskavý a empatický prístup- http://amicabotanica.eu/

X