Simonne Vaďurová | Akčné ženy

Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

Change your cover photo
simonnevadurova
Change your cover photo

Žijem v Bratislave. Mám 48 rokov, som vydatá. Mám dospelú dcéru - vrcholovú športovkyňu. Absolvovala som na PvF UK v odbore biológia, neskôr na FF UCM v odbore psychológia. Pracovala som s manželom v rodinnej firme, v OZ Liga za duševné zdravie SR ako vedúca kancelárie a projektová manažérka. V svojej súkromnej praxi sa venujem odbornému psychologickému vzdelávaniu, podpore a sprevádzaniu ľudí v náročných životných situáciách, v procese sebapoznávania a sebarealizácie, v budovaní zdravého životného štýlu, v nácviku relaxačných metód a nutričnému poradenstvu.
Zaznamenávať svoje myšlienky som serióznejšie začala až v krízovej situácii. Pred vyše troma rokmi ma moje telo zastavilo. Chcelo prestávku, oddych a zmenu. Dostala som od neho stopku, a tým šancu na zmenu svojho spôsobu života. Pohyb sa popri problémoch s chrbticou stal mojou novou dobrou závislosťou.
Vďaka svojej rodine a úžasným ľuďom, ktorých som na svojej ceste k zmene spoznala sa mi podarilo opäť naštartovať fyzicky aj psychicky. Skúsenosti s chronickou bolesťou a ostatné skúsenosti s prácou na sebe sa snažím pretransformovať a využívať ich aj v práci s ľuďmi.

This user account status is Approved

This user has not added any information to their profile yet.

X