Ružovú záhradu Bieleho domu dokončili včas, Trumpovci odtiaľ vystúpia počas zjazdu republikánov

0
Ružovú záhradu Bieleho domu dokončili včas, Trumpovci odtiaľ vystúpia počas zjazdu republikánov

23.8.2020 (Webnoviny.sk) – Ružovú záhradu Bieleho domu, zdá sa, z pohľadu kampane pred novembrovými prezidentskými voľbami pripravili načas. Prvá dáma USA Melania Trumpová odtiaľ v utorok vystúpi s prejavom v rámci zjazdu americkej Republikánskej strany.

Na spomenutej záhrade, ktorá je známa tesnou blízkosťou k oválnej pracovni, pracovali nepretržite počas ostatných troch týždňov. Snažili sa pritom zachovať pôvodný dizajn z roku 1962 a výsledok v sobotu predstavili zástupcom médií. Biely dom uviedol, že renováciu platili zo súkromných darov, odmietol však uverejniť výšku nákladov.

Miesto prejavu prvej dámy v rámci zjazdu republikánov nebude úplne v súlade so zaužívanými politickými štandardmi. Federálne nariadenia zakazujú Bielemu domu, aby sa využíval na takýto politický účel. Okrem Melanie Trumpovej prehovorí počas zjazdu zo záhrady Bieleho domu aj jej manžel a prezident USA Donald Trump, ktorý v pondelok potvrdil, že počas prejavu prijme republikánsku nomináciu do prezidentských volieb.

Viac k témam: Biely dom
Zdroj: Webnoviny.sk – Ružovú záhradu Bieleho domu dokončili včas, Trumpovci odtiaľ vystúpia počas zjazdu republikánov © SITA Všetky práva vyhradené.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu