Ryanair obnovil pravidelnú linku do Eindhovenu, z Bratislavy bude lietať aj do Malagy

BRATISLAVA 1. apríla (WebNoviny.sk) – Nízkonákladová spoločnosť Ryanair od pondelka 1. apríla lieta z Bratislavy do holandského Eindhovenu a španielskej Malagy.

Obe pravidelné linky prevádzkuje dvakrát týždenne ako súčasť letného letového poriadku, ktorý vstúpil do platnosti 31. marca a potrvá do 26. októbra tohto roka.

Obnovili spojenie s Holandskom

Priama pravidelná linka do Eindhovenu je minuloročnou novinkou, ktorú dopravca Ryanair zaviedol do svojho letného letového poriadku, avšak v zimnom období linku neprevádzkoval z dôvodu uzatvorenia svojej základne na tamojšom letisku,” informovala v pondelok hovorkyňa Letiska M. R. Štefánika v Bratislave Veronika Ševčíková.

Ryanair však teraz jediné letecké spojenie Slovenska s Holandskom opäť obnovil, pričom lety z Bratislavy do Eindhovenu a späť je možné využiť v pondelok a piatok.

Pravidelné linky do Španielska

Juhošpanielska Malaga na pobreží Stredozemného mora je jednou zo štvorice destinácií v Španielsku, kam sa možno dostať zo Slovenska pravidelnou leteckou linkou.
Od 1. apríla bude linku do tohto letoviska zabezpečovať letecká spoločnosť Ryanair rovnako v pondelky a piatky,” uviedla Ševčíková.
Okrem Malagy sa z Bratislavy lieta v rámci Španielska priamo aj do Madridu, Barcelony – Gerony či na Malorku,” dodala.

Viac k témam: Holandsko, Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, Ryanair, Španielsko
Zdroj: Webnoviny.sk – Ryanair obnovil pravidelnú linku do Eindhovenu, z Bratislavy bude lietať aj do Malagy © SITA Všetky práva vyhradené.