Saková považuje príbeh okolo Lučanského za neuveriteľný, chce zvolať brannobezpečnostný výbor

30.12.2020 (Webnoviny.sk) – Bývalá ministerka vnútra a nezaradená poslankyňa Denisa Saková (Hlas-SD) požiada o zvolanie Výboru Národnej rady SR pre obranu a bezpečnosť.

Rovnako požiada aj o poskytnutie kamerových záznamov z chodby väznice počas prvého aj druhého incidentu a kompletné zdravotné záznamy z nich. Uviedla to vo svojom profile na sociálnej sieti.

Saková hovorí o neuveriteľnom príbehu

Podľa Sakovej už viac ako dva týždne počúvame neuveriteľný príbeh o tom, ako sa bývalý policajný prezident Milan L. najskôr sám zranil pri cvičení a sama od seba mu praskla cievka v oku.

„Zrazu ho však museli previezť do špecializovanej nemocnice, kde mu dokonca museli robiť CT mozgu a operovať ho 12 hodín. Potom mu obratom zázračne nič nebolo a previezli ho do obyčajnej nemocnice a bol mu pridelený psychológ…lebo sa zranil pri cvičení. Už toto bolo podozrivé a nechutné,” uviedla Saková.

Lučanský sa pokúsil o samovraždu

Bývalý policajný prezident Milan Lučanský, ktorý je väzobne stíhaný v Ústave na výkon trestu odňatia slobody v Prešove, sa v utorok 29. decembra pokúsil v ústave o samovraždu. Jeho stav je kritický.

Viac k témam: akcia “Judáš”, pokus o samovraždu, Samovražda Milana Lučanského, výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť
Zdroj: Webnoviny.sk – Saková považuje príbeh okolo Lučanského za neuveriteľný, chce zvolať brannobezpečnostný výbor © SITA Všetky práva vyhradené.