NAČÍTAVAM

Type to search

Eventy

Seminár Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania

Andrea Závodská
Share
žena za volantom, žena šoféruje, strach zo šoférovania

Milé žienky,

pozývam vás na seminár Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania, ktorý sa bude konať v Bratislave (Centrum Rafael) dňa 17. 3. 2018 od 9:30 do 13tej.

Volám sa Andrea Závodská. Mám dve deti a strach zo šoférovania som mala 12 rokov. Počas tohto obdobia som sa neustále točila v takom začarovanom kruhu strachu. Moja sebadôvera, bola na bode mrazu.

Hovorila som si, že nemôžem šoférovať aj kvôli deťom, aby sa im niečo nestalo. Neskôr som si uvedomila, že práve preto, že mám deti potrebujem začať šoférovať. Myslela som si, že toto je môj najväčší strach a že ho nikdy neprekonám. Ale prekonala som ho. Potrebovala som zmeniť najskôr v hlave svoje nastavenia. Keď som sa svojho strachu zbavovala, vtedy som začala stretávať ženy, ktoré mi hovorili, že majú taký istý problém. A tak som sa rozhodla napísať ebook a robiť semináre Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania. Prekonanie môjho strachu ma urobilo silnejšou a získala som pocit, že už dokážem všetko. Verím, že takto môžem pomáhať ďalším ženám.

Prihlásiť sa na seminár je potrebné na mail: andrea.zavodska@centrum.sk, cena je 25 eur

Počet miest je obmedzených na 11:  zostáva zatiaľ ešte pár miest voľných.

viac o seminári si môžete prečítať aj na webe:  http://andreazavodska.sk/seminar-ako-sa-zbavit-strachu-zo-soferovania/

Tagy
Andrea Závodská
Andrea Závodská

Som autorka ebooku Ako sa zbaviť strachu zo šoférovania a online programu Objav svoju silu ženy. Pomáham ženám. andreazavodska.sk

  • 1

You Might also Like

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X