Skupina Peter Bič Project vyráža na turné

28.7.2021 (Webnoviny.sk) – Letné koncerty ponúknu hity  pod hviezdnou oblohou.

Už koncom júla, konkrétne 31.7 koncertom v amfiteátri Trnovce, Myjava, odštartuje skupina Peter Bič Project svoje letné koncerty. Program ich vystúpenia sa ponesie nielen v zamení ich veľmi úspešného albumu Labyrint, ale tiež prinesú aj novinky pripravované na album, ktorý by mal vyjsť na jeseň tohto roka. „Máme ohromnú radosť, že sa môžeme opäť stretnúť s našimi poslucháčmi a fanúšikmi. Okrem piesní z albumu Labyrint sme si pre nich pripravili aj zopár noviniek, a budeme sa tešiť na ich reakcie na nové skladby“ hovorí frontman Peter Bič. “ Chystáme nový album, pracujeme na ňom v podstate od začiatku pandémie, a teraz dostáva finálnu podobu. Dve skladby už uzreli svetlo sveta, a to Máj a Všetko bude fajn, a mám úprimnú radosť, že si ich ľudia s nami spievajú, a majú z nich radosť“

Skupine sa v ostatnom čase naozaj darí. Veď i napriek nepriaznivému roku 2020, získala  cenu OTO v kategórii Skupina Roka , a tiež nomináciu v kategórii hudba v ocenení Krištáľové krídlo 2020.

Počas príprav na letné koncerty skupina stihla natočiť aj poriadne divoký videoklip k novinke Všetko bude  fajn. V klipe si zahrala nielen skupina Peter Bič Project ale tiež  študenti Súkromného konzervatória Dezidera Kardoša v Prešove, a tiež kamaráti skupiny. Videoklip plný dobrej nálady  si môžete pozrieť tu:

Hity ako Láva, Skúšame sa nájsť, Stoj či novinky Máj, Všetko bude fajn a mnohé ďalšie si bude môcť vychutnať publikum na letných koncertoch pod hviezdnou oblohou. Koncerty sú realizované s finančným  príspevkom Hudobného fondu.

Vstupenky na letné koncerty sú na predpredaj.sk. https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/peter-bic-project-letne-koncerty-2021/

Termíny koncertov

31.07.2021 Myjava, Amfiteáter Trnovce

14.08.2021 Kežmarok, Nádvorie kežmarského hradu

28.08.2021 Banská Štiavnica, Amfiteáter

10.09.2021 Trenčín, Amfiteáter Trenčiansky hrad  /Presunutý LABYRINT Tour/ + Štefan Štec

12.09.2021 Bratislava, Amfiteáter InPARK Ružinov

Informačný servis

Viac k témam: koncert, letnekoncerty, Peter Bič Project, Peterbicproject, turné, vsetkobudefajn
Zdroj: Webnoviny.sk – Skupina Peter Bič Project vyráža na turné © SITA Všetky práva vyhradené.