Slovenskí hokejisti po návrate z Pekingu oslávia bronz, s fanúšikmi sa stretnú v uliciach Bratislavy

0
Slovenskí hokejisti po návrate z Pekingu oslávia bronz, s fanúšikmi sa stretnú v uliciach Bratislavy

21.2.2022 (Webnoviny.sk) – Slovenská hokejová reprezentácia sa po zisku bronz na ZOH 2022 v čínskom Pekingu vráti na Slovensko v utorok 22. februára a v Bratislave sa uskutoční slávnostné privítanie národného tímu.

Viac o téme: Zimná olympiáda 2022 v Pekingu

„V diskusii s Úradom verejného zdravotníctva SR sa podarilo nájsť spôsob, ako takúto akciu zorganizovať v rámci aktuálne platných opatrení,“ informuje Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) na svojom webe.

Okružná jazda mestom aj oslavy

Oslavy sa pre fanúšikov začnú v utorok 22.2. popoludní približne po 15.30 h, kedy príde na rad okružná jazda kabrioautobusu s hráčmi ulicami hlavného mesta, ktorá sa zakončí oslavami na pódiu na bratislavskom Námestí SNP.

„V tejto súvislosti žiadame všetkých fanúšikov, ktorí sa chystajú prísť a zažiť historické chvíle, aby mali počas podujatia nasadené respirátory a svojím správaním minimalizovali riziko nákazy koronavírusom,“ upozornil zväz.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Hokej na ZOH 2022 v Pekingu (zápas o bronzové medaily): Švédsko – Slovensko (fotografie)

O úspech sa chcú podeliť s fanúšikmi

„Dosiahli sme historický úspech a o radosť z neho sa chceme podeliť s našimi fanúšikmi, ktorí naň dlho čakali. V spolupráci s úradmi a ďalšími zložkami vyvíjame maximálne úsilie, aby sme oslavy mohli zorganizovať. Chlapci sa na Slovensko veľmi tešia,“ povedal prezident SZĽH a generálny manažér reprezentácie Miroslav Šatan.

Detaily okružnej jazdy aj programu osláv budú známe neskôr.

„SZĽH na tom v súčasnosti intenzívne pracuje, pričom na organizácii podujatia kooperuje aj s mestom Bratislava či Policajným zborom SR,“ dodal zväz.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Hokej na ZOH 2022 v Pekingu, Zimná olympiáda v Pekingu 2022
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovenskí hokejisti po návrate z Pekingu oslávia bronz, s fanúšikmi sa stretnú v uliciach Bratislavy © SITA Všetky práva vyhradené.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu