NAČÍTAVAM

Type to search

AKČNÉ TIPY AKČNÉ ŽENY MAGAZÍN PRE ZDRAVIE ŽENY

Urobte si kompletnú prevenciu za jeden deň!

REDAKCIA
Share

Poznáte to – objednáte sa k lekárovi a ten vám dá termín za mesiac. Keď mesiac uplynie, zabudnete, že ste vôbec boli niekam objednaná, alebo do toho prídu choroby detí, alebo nejaké iné udalosti. Vy zrazu nemôžete ísť a musíte termín preložiť. A takto sa to potom ťahá aj niekoľko mesiacov. Navyše, preventívnych prehliadok je viac, a tak ťažko dodržíte úplne všetky termíny načas. A, povedzme si na rovinu, je to otrava chodiť po lekároch.

Preto sme sa rozhodli, že na našej konferencii Pre zdravie ženy, ktorá sa bude konať už 26. októbra v Košiciach, môžete na mieste absolvovať všetky vyšetrenia naraz. A k tomu ešte na vás čakajú zaujímavé prednášky a cvičenia.

PRE ZDRAVIE ŽENY (www.prezdraviezeny.sk) je na Slovensku prvou veľkou akciou, ktorá sa počas celého dňa bude sústrediť na ženské zdravie a prevenciu.

“Cieľom je, aby si ženy našli čas pre seba a venovali tento deň prevencii, starostlivosti a načerpaniu novej energie pre telo i myseľ”

Čo všetko môžete absolvovať?

 • meranie telesnej hmotnosti a množstva tuku v tele,
 • meranie glukózy a cholesterolu
 • meranie tlaku a pulzu
 • škola chrbta, aby vás nebolel,
 • prevencia rakoviny hrubého čreva a konečníka
 • prevencia rakoviny prsníka – vyšetrenie a edukácia
 • vyšetrenie šedého zákalu
 • vyšetrenie znamienok a poradenstvo starostlivosti o pleť dermatoskopom, ktorý dokáže odhaliť problém
 • meranie kvantovým rezonančným magnetickým analyzátorom, ktorý dokáže odhaliť problém v jednotlivých orgánoch, či nedostatok konkrétnych minerálov a vitamínov v tele,
 • meranie oximetrom, ktorý poukazuje na ochorenia dýchacích ciest, astmu alebo problém so srdcom
 • meranie EKG prístrojom WIWE, ktorý vyhodnotí stav vášho srdca, či zistí množstvo kyslíka v krvi a určí tiež možné riziká, ktoré sa vás budú týkať v blízkej či ďalekej budúcnosti
 • spirometria

Prednášky, konzultácie, vyšetrenia aj cvičenie

Okrem množstva lekárov sa pridajú odborníčky na zdravú životosprávu, fyzioterapiu, psychológiu či správne cvičenie. Počas celého dňa môžu návštevníčky absolvovať súbežne množstvo prednášok, vyšetrení, testov a diskusií. Zároveň si môžu zacvičiť, konzultovať akýkoľvek problém s lekárom, pretože všetci budú na mieste k dispozícii aj na individuálne konzultácie.

Tešiť sa môžete aj na beauty zónu a zdravý životný štýl. Čerešničkou na torte bude večerná časť – inšpiratívna talkshow v podaní Akčných žien.

Prečítajte si aj rozhovor s jednou zo spíkeriek, Mirkou Luberdovou

MUDr. Renáta Lenártová, Mirka Luberdová, doc. MUDr. Silvia Topercerová

Konferencia je určená pre všetky ženy

Pre nás, pre naše mamy, sestry, dcéry. My ženy častokrát myslíme na všetkých ostatným okrem seba. Preto je teraz skvelá možnosť, aby ste si teraz dopriali aj niečo pre seba a svoje zdravie.

Cieľom je tiež pozdieľať si vzájomne skúsenosti, rady a inšpirovať sa zdravým životným štýlom, cvičením, zdravou stravou, ktorá nemusí byť žiadna veda. Poradu so psychologičkou, gynekologičkou, kardiológom, chirurgom, fertility koučkou či fyzioterapeutom môže absolvovať každá návštevníčka. Pre akčné tipy bude počas dňa k dispozícii súbežne prebiehať v tanečnej sále celé spektrum cvičení a pohybových aktivít.

Skoro 20 spíkeriek na jednom mieste

Na pódiu vystúpia výnimočné ženy a lekárky. Medzi nimi Slovenka roka 2018, pani doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD., MBA (gynekologička), známa výživová poradkyňa – Mirka Luberdová, či fyzioterapeutka Monika Šrenkelová. Všetky spíkerky a program sú dostupné aj priamo na stránke eventu: www.prezdraviezeny.sk

Kedy a kde

Konferencia začína v sobotu, 26. októbra 2019 v Košickom Kulturparku. Súbežne bude počas celého dňa prebiehať hlavný, sprievodný program a tiež cvičenie. Lístky je možné zakúpiť si na: https://tickpo.zoznam.sk/detail/pre-zdravie-zeny-6633

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

 • 1

You Might also Like

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X