Strana Za ľudí bude mať nových členov, odsúhlasila aj vznik mládežníckej organizácie

0
Strana Za ľudí bude mať nových členov, odsúhlasila aj vznik mládežníckej organizácie

23.9.2021 (Webnoviny.sk) – Strana Za ľudí odsúhlasila prijatie nových členov a zobrala na vedomie informáciu o vzniku oficiálnej mládežníckej organizácie strany. V stanovisku to napísalo tlačové oddelenie strany po štvrtkovom rokovaní predsedníctva Za ľudí.

Predsedníctvo strany vo štvrtok prijalo aj stanovisko k vnútropolitickému dianiu na Slovensku a zvolilo mestského koordinátora pre Košice, ktorým sa stal Milan Lesňák.

Plán reštartu strany

Jedným z hlavných bodov rokovania predsedníctva bol aj plán reštartu strany a kroky na zabezpečenie jeho realizácie. V rámci príprav na komunálne voľby sa zamerajú na regionálne stratégie špecifických riešení pre každý región.

Za ľudí tiež odmieta útoky na vyšetrovateľov a prokurátorov, ako aj vyvolávanie chaosu a odsudzuje vyzývanie ľudí k nepokojom cez dezinformácie a prekrúcanie faktov.

Z hodnôt nebudú ustupovať

„Deklarujeme principiálny postoj pri napĺňaní poslania tejto vlády a garantujeme podporu v otázkach takých legislatívnych zmien, ktoré zabránia zneužívaniu polície, prokuratúry a súdov. Strana Za ľudí z týchto hodnôt nebude ustupovať,“ uvádza sa vo vyhlásení.

Strana zároveň vyzvala koaličných partnerov, aby si neustále pripomínali spoločnú zodpovednosť posilňovať základy štátu, dôveru v demokratické inštitúcie a zabezpečiť dlhodobú a udržateľnú prosperitu Slovenska.

Zdroj: Webnoviny.sk – Strana Za ľudí bude mať nových členov, odsúhlasila aj vznik mládežníckej organizácie © SITA Všetky práva vyhradené.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu