Sulík chce otvoriť niektoré obchody, nemá zmysel ich nechať ďalej krachovať

22.2.2021 (Webnoviny.sk) – Minister hospodárstva Richard Sulík bude presadzovať otvorenie niektorých maloobchodných prevádzok. Šéf koaličnej strany Sloboda a Solidarita to uviedol na sociálnej sieti.

Viac o téme: Ekonomické dopady koronavírusu

„Detské oblečenie, kvety, nábytok. Toto sú odvetvia maloobchodu, ktoré momentálne nemá zmysel nechať ďalej krachovať,“ uviedol. Podľa neho si máme predstaviť na jednej strane prepchatý supermarket a na druhej strane veľkometrážnu predajňu nábytku. „Prečo jedno áno a druhé nie?“ pýta sa šéf liberálov.

Bude teda presadzovať otvorenie tých, v ktorých sa dajú dodržať všetky hygienické opatrenia. „Napríklad, ak nemáte respirátor a chcete nakupovať, viete si ho tam rovno kúpiť. Skúste si na to však dávať pozor a respirátory stále nosiť. Len tak zvýšite šancu, že budete aj naďalej zdraví,“ dodal minister na sociálnej sieti.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: bezpečnostné opatrenia, COVID-19, Ekonomické dopady koronavírusu, Koronavírus, maloobchod, zatvorené obchody
Zdroj: Webnoviny.sk – Sulík chce otvoriť niektoré obchody, nemá zmysel ich nechať ďalej krachovať © SITA Všetky práva vyhradené.