Home Správy Slovensko Sulíkovu SaS neprekvapuje, že chápadlá Mariana K. sú dlhé a volá po...

Sulíkovu SaS neprekvapuje, že chápadlá Mariana K. sú dlhé a volá po preverení previerky Bonulu

1.8.2019 (Webnoviny.sk) – Prepisy komunikácie Mariana K. s podnikateľom Norbertom Bödörom pridávajú dôvody na preverenie bezpečnostnej previerky súkromnej bezpečnostnej služby Bonul zo strany Národného bezpečnostného úradu.

Uvádza sa to vo vyhlásení opozičnej strany SaS. „To, že chápadlá Mariana K. sú dlhé, nás neprekvapuje. Ale milo nás prekvapí, keď polícia a prokuratúra konečne voči tejto mafii začnú konať a v prvom rade od seba,“ zdôraznili liberáli.

Podnet na preverenie udelenia bezpečnostnej previerky spoločnosti Bonul podala na Osobitný kontrolný výbor NR SR na kontrolu činnosti NBÚ ešte v polovici júla vznikajúca politická strana Za ľudí.

Podľa nich totiž existuje viacero dôvodných podozrení, ktoré naznačujú možnú protiprávnu činnosť súkromnej bezpečnostnej služby. Navyše ju vlastní rodina Bödörovcov, o ktorých aktivitách písal aj zavraždený Ján Kuciak.

Viac k témam: SBS Bonul
Zdroj: Webnoviny.sk – Sulíkovu SaS neprekvapuje, že chápadlá Mariana K. sú dlhé a volá po preverení previerky Bonulu © SITA Všetky práva vyhradené.

NO COMMENTS

Exit mobile version