Súťaž o sekt Pavelka® Pinot Noir, biele víno Sauvignon Blanc a 10 nálievok na víno

Tentoraz máme pre vás súťaž o dve exkluzívne vína z vinohradníctva a vinárstva Pavelka. V roku 1995 ho založil Ing. Milan Pavelka. Svoje dlhoročné skúsenosti z oblasti pestovania hrozna a výroby vína, ako aj pokračovaním tradície svojich predkov, zúročil vo svojom rodinnom vinárstve.

Keďže do vienka dostali vinársku krv aj jeho deti, sprevádzajú ho pri jeho životnom diele a plnení sna ruka v ruke aj s manželkou. V roku 1997 získalo víno Pavelka® prvú štátnu kontrolnú známku čo len potvrdilo výnimočné postavenie vinárstva na slovenskom trhu.

Sekt Pavelka – Pinot Noir z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti.

Výnimočný sekt vyrobený tradičnou metódou druhotného kvasenia, ktorý vyzrieval 24 mesiacov na jemných kaloch. Tento osviežujúci spoločník Vám spríjemní výnimočné chvíle vo vašom živote a odmení Vás svojou lahodnou chuťou.

Sauvignon blanc – Malokarpatská vinohradnícka oblasť

Toto obľúbené a vyhľadávané víno sa zrodilo z našich viníc na úpätí Malých Karpát. Zaujme vás svojou zelenkavo-zlatistou farbou. Vo vôni zacítite svieže broskyňovo – herbálne tóny s nádychom čiernej ríbezle prechádzajúcej aj do chuti, ktorá je sprevádzaná šťavnatou kyselinkou. Náš Sauvignon blanc je lahodné víno, pre vaše zmysly.

Súťaž prebieha na našom Facebooku:

https://www.facebook.com/796406777186691/posts/1952389018255122/

Mimochodom, viete, čo sú nálievky? Nálievky sa vkladajú sa do hrdla fľaše a uľahčujú naliať vínko do pohára bez rozliatia.

SÚŤAŽ o sekt Pavelka® Pinot Noir, biele víno Sauvignon Blanc a 10 nálievok na víno.

  • napíšte, s kým by ste si radi na Silvestra pripili,
  • lajknite príspevok,
  • share a like pre @VinoPavelka je vítaný
Dvanásť z vás žrebujeme 27.12. o 22:00
Súťaže sa môže zúčastniť každý, okrem organizátora tejto súťaže vrátane jeho blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka.
Výhra bude zaslaná do 14 dní od žrebovania.
Súťažiaci svojou účasťou súhlasí s tým, že spoločnosť Facebook voči nemu nemá žiadne záväzky.
Facebook sa na súťaži nijako nepodieľa, nesponzoruje ju, neschválil ju, neadministruje ju a ani s ňou nie je akokoľvek spojený.