Testovali sme kozmetický rad Elixir Botanique od Yves Rocher. Ste zvedavé, ako to dopadlo?

0
Testovali sme kozmetický rad Elixir Botanique od Yves Rocher. Ste zvedavé, ako to dopadlo?

Poznáte kozmetiku Yves Rocher? Vedci z tejto francúzskej spoločnosti, inšpirovaní synergiou oceánu a krajiny, spojili svoje 25-ročné znalosti z botaniky a morskej biotechnológie a objavili inováciu v oblasti biologických vied s patentovanou účinnosťou. Tú pretavili do produktového radu Elixir Botanique, ktorý malo možnosť otestovať 30 z vás. V hre bolo posilňujúce a ochranné sérum, denná a nočná regeneračná starostlivosť a rozjasňujúci roll-on na očné okolie v celkovej hodnote viac ako 100€. Ako dopadlo vaše hodnotenie uvedených štyroch produktov Yves Rocher?

Elixir Botanique pomáha pokožke prinavrátiť zdravie, žiarivosť, okysličuje ju a posilňujeOkrem toho však pleti dodáva aj jedinečnú energiu a pocit opätovného spojenia s prírodou, ktoré mnohí v uponáhľanom životnom štýle stratili. Tento rad v sebe nesie nový vedecký prístup vo svete rastlinnej kozmetiky: rastliny pôsobiace ako mocný nástroj pomáhajúci ľuďom navrátiť sa k prírode. Ústredná myšlienka produktového radu má svoje čestné miesto aj priamo v srdci filozofie značky Yves Rocher.

Čo naše testerky najviac zaujalo na produktoch z radu Elixir Botanique od Yves Rocher?

Veľmi sa mi páčilo, že kozmetika je založená na prírodnej báze a na pleť sa dostane čo najviac látok priamo z prírody. Rovnako ma zaujalo, že kozmetika sľubovala, že pleť bude okysličená, bude môcť dýchať. Nemám rada prípravky zaťažujúce pleť, takže u mňa to bolo určite plus. (Lenka)

Yves je super značka, Elixir Botanique je skvelý rad. (Kiki)

Svojou jedinečnosťou, čistotou, dizajnom. (Katarína)

Chcela som vyskúšať túto radu, či naozaj moju pleť rozžiari hydratuje a zbaví toxínov. Milujem značku Yves Rocher, často tam nakupujem, tak som sa veľmi testovaniu potešila. A štyri produkty naraz, wau! (Daniela)

Na začiatku by som vám chcela veľmi pekne poďakovať za možnosť tohto testovania, veľmi ma to potešilo. Produkty z tejto rady ma zaujali už hneď po vybalení z balíčka svojim obalom a po vyskúšaní svojou konzistenciou – všetky sa ľahko rozotierajú. (Katarína)

57% testeriek bolo s účinkami produktov spokojných a 40% dokonca veľmi spokojných, pričom ich problém s pleťou bol vyriešený.

37% testeriek si všimlo účinok produktov a zmenu na pokožke do týždňa, 27% do dvoch týždňov, 20% hneď a 10% dokonca na druhý deň. Len 7% testeriek si zmenu nevšimlo.

Ako účinkovali výrobky najnovšieho radu Elixir Botanique od Yves Rocher na pokožku a s čím našim testerkám pomohli najviac?

Úžasné produkty, dodali mojej pleti stratenú hydratáciu, jas, elasticitu, pleť pôsobí vypnutejšie, pružnejšie, vyplnili sa mi drobné vrásky, pleť nepôsobí tak unavene ako predtým. (Viktória)

Výrobky účinkovali veľmi príjemne, pocítila som spevnenie pokožky. (Martina)

Pomohli mi s hydratáciou pokožky. Na dotyk je jemnejšia. (Stanislava)

Spevnená pleť a redukcia vrások v oblasti očí, pleť je hydratovaná a žiarivá. Táto rada výrobkov mi pomohla aj s problémami s akné. (Katarína)

Pomohli mi s hydratáciou pokožky, suché miesta zmizli a pokožka pôsobí sviežo, hydratovane. Moja unavená pleť niečo také potrebovala, neustále sa tvoriace suché miesta na čele/nose zmizli a to je skvelé. (Radka)

Ktorý produkt sa našim testerkám páčil najviac?

43% testerkám sa najviac páčilo posilňujúce a obranné sérum. 37% testeriek si za svojho favorita zvolilo rozjasňujúci roll-on na očné okolie a po 10% úspešnosti zožali rovnako denná a nočná regeneračná starostlivosť.

Aké pozitíva zaznamenali naše testerky pri používaní celej sady?

Nádherná jemná vôňa, jednoduchá aplikácia produktov, viditeľný efekt už po pár použitiach. Konzistencia produktov mi vyhovovala, páčilo sa mi aplikátor na očné okolie pomocou efektívneho roll-on. Bez alergickej reakcie po použití produktov, čo veľmi oceňujem. (Viktória)

Konzistencia je ľahká, nelepivá, všetko sa výborne nanášalo, nič nezanechávalo lepkavý dojem. Balenie bolo veľmi praktické, ani malé, ani veľké, dobre sa s ním manipulovalo a navyše všetko bolo zabalené v krásnej modro-zelenej farbe. Spolu s ľahkou sviežou vôňou morskej riasy to dodávalo dojem relaxu a dovolenky. Celkovo som mala pocit ľahkosti, prevzdušnenia pleti a osvieženia. (Lenka)

Konzistencia mi vyhovovala, krémy sa rýchlo vstrebali a nemala som pocit mastnej pokožky. Navyše sada má príjemnú vôňu a kamkoľvek som šla, túto sadu som si vzala som sebou. Pokožka je hydratovaná, žiarivá a najmä chránená. (Katarína)

Vôňa úžasná. Trochu som bola prekvapená, že roll on je bez vône, ale nevadilo mi to. Ako som už písala, konzistencia parádna, jemná, ľahko sa roztierali krémiky a v neposlednom rade efekt – cítim že mám pokožku rozjasnenú a hladkú. (Silvia)

Veľmi sa mi páčil komplexne – nádherný obal, farby, samotná konzistencia séra aj krémov rovnako super, trošku gélovitá, ale veľmi príjemná. Nemala som problém ani s aplikáciou následného make upu počas dňa. Efekt ozaj výborný. Málokedy mi tak dobre sadne kozmetika. (Martina)

Čo by naše testerky na produktoch vylepšili?

Nenašla som nič, čo by som vylepšila. (Eva)

Iné balenie pre denný a nočný krém. Nechcela som to naberať prstom. (Mária)

Nočný krém, vadila mi konzistencia a taký zvláštny lepivý pocit, ktorý mala pokožka po nanesení nočného krému. (Radka)

Väčšie balenie :-) (Martina)

Nič mi neprekážalo. (Eva)

Až 90% testeriek si aj v budúcnosti plánuje zadovážiť niektorý z testovaných výrobkov.

Francúzska kozmetická značka Yves Rocher ani teraz nesklamala. Až 97% testeriek by produktový rad Elixir Botanique odporúčalo aj ďalej.

Skvelá rada, najmä pre suchú a dehydrovanú pleť, na prvé vrásky. Úžasne hydratuje, vypĺňa vrásky, pleť nepôsobí viac unavene. (Viktória)

Tento rad kozmetiky určite odporúčam každému, kto má rád ľahké a nemastné prípravky, ktoré nezaťažujú pleť. Rada by som vyzdvihla najmä sérum, ktoré som používala samostatne alebo pod galvanickú žehličku. Pleť bola krásne hydratovaná, rozžiarená a hebká. Pri celej rade ma naozaj očarila jemná a nevtieravá vôňa, ktorá vo mne evokovala pobyt pri mori a dokázala má vždy trocha zrelaxovať a príjemné naladiť. (Lenka)

Prvé výsledky sa objavili už po 2 týždňoch používania, pokožka je viditeľne pevnejšia, žiarivejšia, redukuje jemné vrásky. Pokožka je na dotyk hebká, hydratovaná a chránená. Dokonca mi táto rada výrobkov eliminovala výskyt akné. Odporúčam vyskúšať. (Katarína)

Po krémoch a sérach mám vždy vyrážku, pupienky či inú alergickú reakciu. Rad Elixir Botanique je skvelý i pre moju veľmi citlivú pleť, žiadna zlá reakcia, naopak pleť jemná, rozjasnená, spevnená. Určite odporúčam vyskúšať, stojí to za to. (Kiki)

Vrelo produkty odporúčam. Ako dokážu pomôcť pleti je až neuveriteľné. (Eva)

Ak sa chcete o značke Yves Rocher, jej filozofii či posolstve dozvedieť viac, prečítajte si tento článok. Zaujalo vás toto testovanie a chceli by ste byť súčasťou nejakého ďalšieho? Tak sledujte našu stránku Akčné ženy a možno práve vy budete ďalšou vybranou testerkou, ktorá si bude môcť vyskúšať špičkové produkty úplne zdarma.

Obrázky zdroj: archív testeriek

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu