Trápi vás laktózová intolerancia? Otestujte s nami LACTOSOLV!

0
Trápi vás laktózová intolerancia? Otestujte s nami LACTOSOLV!

V stredoeurópskych a východoeurópskych krajinách trpí niektorou z foriem laktózovej intolerancie 10 až 20% populácie. Možno aj vy, alebo niekto vo vašom blízkom okolí, má skúsenosti s nepríjemnými pocitmi v žalúdku, za ktorými stojí intolerancia laktózy.

Aj pre vás je určený výživový doplnok LACTOSOLV® s obsahom enzýmu laktáza, ktorý je potrebný na trávenie mliečneho cukru. Práve enzým laktáza je hlavnou aktívnou zložkou tohto produktu. Užíva sa pred každým jedlom s obsahom laktózy (1-3 kapsule podľa množstva laktózy v jedle, ktoré sa chystáte skonzumovať) a zapije sa vodou. Laktáza v jednej kapsule LACTOSOLV®u rozloží približne 30g laktózy, čo zodpovedá približne 0,5 l mlieka.

Chcete sa stať jednou z našich testeriek produktu LACTOSOLV®?

Tento výživový doplnok môžete práve teraz otestovať v pohodlí vášho domova aj vy. V tejto chvíli hľadáme 50 testeriek, ktoré výživový doplnok LACTOSOLV® otestujú a poskytnú nám svoju spätnú väzbu. Jediné, čo musíte urobiť, je vyplniť dotazník PRED a PO testovaní, dať nám dôkladnú spätnú väzbu a aktívne šíriť na svojich sociálnych sieťach, že testujete produkt s Akčnými ženami.

(UPOZORNENIE: Ak nevyplníte dotazník po ukončení testovania, do budúcna už nebudete môcť byť zaradené do ďalšej testovačky.)

Vstupný dotazník, ktorým sa môžete prihlásiť do testovania, nájdete na tomto linku.

Tešíme sa na testovanie s vami!

Obrázky zdroj: Klubzdravia, Freepik

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu