V Dúbravke vyhlásili veľkonočnú súťaž o najkrajšiu predzáhradku, vyberať budú odborníci

0
V Dúbravke vyhlásili veľkonočnú súťaž o najkrajšiu predzáhradku, vyberať budú odborníci

Bratislavská Dúbravka vyhlásila veľkonočnú súťaž o najkrajšiu predzáhradku pred bytovým domom. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa mestskej časti Lucia Marcinátová.

Sídlisko v bratislavskej Dúbravke skrášľujú predzáhradky, mestská časť sa preto rozhodla nájsť tie najkrajšie,“ uviedla a dodala, že odborníci vyberú tri najkrajšie predzáhradky a jednu cenu udelí verejnosť.

Na súťaži sa môže zúčastniť každý, kto do 20. apríla pošle dve fotografie predzáhradky na e-mail tlacove@dubravka.sk s kontaktom a presnou adresou, kde sa predzáhradka nachádza.

Pracovníci z Oddelenia životného prostredia a tlačového referátu potom vyberú z prihlásených predzáhradok tri najkrajšie, ktoré ocení starosta Martin Zaťovič,“ vysvetlila hovorkyňa.

Víťazné predzáhradky príde natočiť Dúbravská televízia, zverejní ich vo svojom vysielaní a na sociálnej sieti, aby sa pohľadom na ich krásu mohli tešiť aj ostatní Dúbravčania,“ doplnila.

Divácke hlasovanie o najatraktívnejšiu predzáhradku bude vyhlásené na sociálnej sieti mestskej časti.

Prečítajte si aj: Detské kráľovstvo na záhrade

zahrada
Foto: pixabay.com

Zdroj: Webnoviny.sk – V Dúbravke vyhlásili veľkonočnú súťaž o najkrajšiu predzáhradku, vyberať budú odborníci (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu