Veci, ktoré by mala mať každá mama vo svojej kabelke

0
Veci, ktoré by mala mať každá mama vo svojej kabelke

27.9.2022 (Webnoviny.sk) – Keď ste mama na cestách, vaša kabelka by mala pre prípad obsahovať širokú škálu vecí od rúžu, až po detské vlhčené obrúsky. Každá mama by mala odísť z domu vybavená, aby zvládla čokoľvek, čo jej deň prinesie. Tu je niekoľko vecí, ktoré by vám ako mame v kabelke určite chýbať nemali:

Fľaša s vodou a malé občerstvenie

Pitný režim je veľmi dôležitý a zostať hydratovaný počas celého dňa je základnou úlohou každého z nás a správna výživa pre mamičky a deti je životne dôležitá. Deti vynakladajú obrovské množstvo energie a preto je dobré mať po ruke vždy občerstvenie, ktoré vás a vaše dieťa posilní do nového dňa. Zdravá maškrta ako proteínová tyčinka alebo kúsky ovocia v malom obedovom boxe vás udržia pri sile a pocite sýtosti medzi jedlami.

Vlhčené obrúsky

Vlhčené obrúsky sú skvelým spôsob najmä v prípade neočakávaných udalostí materstva. Povedzme keď dieťa niečo rozleje na podlahu, keď po školskom športovom zápase príde k vášmu autu so špinavými rukami a topánkami. Vlhčené obrúsky sú všestranné a nielenže sú skvelé na použitie pre deti, ale dajú sa použiť aj na utieranie vlastných rúk a potu z čela, po dlhých ránach v premávke. Vlhčené obrúsky sú záchranou života! Detské vlhčené utierky s levanduľou alebo vlhčené utierky s harmančekom neobsahujú žiadne agresívne chemikálie a sú hypoalergénne. Obsahujú upokojujúce mlieko, jemne čistia citlivú detskú pokožku a pomáhajú udržiavať jej prirodzenú hladinu pH.

Detský krém na tvár

Vaše srdce je plné radosti a lásky pri pohľade na ten malý nos, ružové líca a malé ušká – takže ich treba určite chrániť! Pri každodennej hygiene a starostlivosti sa často zabúda na najexponovanejšie časti tela dieťaťa. Detský krém na tvár vyživuje, zjemňuje a chráni jemnú pokožku pred vplyvmi vonkajších faktorov. Krém na tvár s jemnou textúrou a aktívnym ochranným zložením je bohatý na prírodné oleje. Pridaný extrakt z mrkvy pôsobí ako prírodný antioxidant, zlepšuje regeneráciu buniek a pôsobí ako prírodná bariéra proti slnečnému žiareniu.

Detský ochranný krém proti vetru a chladu

Byť spolu s vašim dieťaťom celý deň a každý deň, doma i vonku, je radosťou aj privilégiom, ale môže vám tiež spôsobiť neistotu – neustále sa starať o blaho tohto krehkého malého človeka! V chladných a veterných dňoch uvoľnite svoju myseľ použitím krému. Detský ochranný krém proti vetru a chladu je bohatý na éterické oleje a zvlhčovacie zložky, ktoré pokožku vyživujú a zjemňujú. Po pridaní včelieho vosku vytvára tento krém tenkú ochrannú vrstvu, ktorá chráni jemnú detskú pokožku pred vonkajšími vplyvmi.

Detský gél na prerezávajúce sa zuby

Detský gél na prerezávajúce sa zúbky okamžite zmierňuje ťažkosti pri prerezávaní sa zúbkov. Gél s bylinnými extraktmi a upokojujúcimi prísadami docieli, že sa váš drobček bude cítiť lepšie už za pár minút. Čo je dôležitejšie, tento výrobok neobsahuje liečivo, a preto ho možno často používať bez obmedzenia dávkovania.

Detský krém na zapareniny

Detský krém na zapareniny bol špeciálne vyvinutý na rýchle a efektívne riešenie kožných problémov. Pôsobí zázračne v problémových oblastiach, kde je pokožka dieťaťa náchylná na začervenanie a zápal, napr. oblasť plienky, záhyby lakťov, podpazuší a kolien, za ušami a na krku. Účinné zloženie krému poskytuje okamžitú úľavu a zmierňuje svrbenie, začervenanie a nepohodlie spôsobené boľavou alebo poškodenou pokožkou.

Prípravok na dezinfekciu rúk

Dezinfekcia rúk je nevyhnutná! Nosiť jednu vždy v aute, mini verziu v kabelke a pripnúť ju tiež dieťaťu na školskú tašku. Bezalkoholový dezinfekčný prostriedok na ruky je určite nevyhnutnou súčasťou kabelky každej mamy. Pre deti nájdete v ponuke aj možnosti bez parfumácie.

Mini lekárnička a sirup vhodný pre deti

Kompletnú lekárničku neustále vozíme v aute, mať však v kabelke niekoľko jednoduchých pomôcok prvej pomoci ešte nikdy nebolo na škodu. Leukoplast, malé obväzy na rezné rany alebo škrabance, lieky na pálenie záhy a sirup vhodný pre deti. Nikdy totiž neviete, kedy udrie chrípka a preto je vždy dobré byť pripravený. Mať po ruke sirup na chrípku a kašeľ vhodný pre deti a aspirín pre každý prípad, dokážu zázraky pri zmierňovaní nešťastia a nepohody chorého dieťaťa a môžu vám veľmi pomôcť.

Informačný servis

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu