NAČÍTAVAM

Type to search

ŠPORT Tenis

Video: Búrlivák Kyrgios opäť vyvádzal, rozkopol fľašu s vodou a hodil stoličku na kurt

Sita
Share

RÍM 16. mája (WebNoviny.sk) – Austrálsky tenista Nick Kyrgios bol diskvalifikovaný vo štvrtkovom stretnutí 2. kola proti Nórovi Casperovi Ruudovi na prestížnom turnaji ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia v talianskom Ríme (dotácia 5 207 405 eur, antuka).

Na začiatku tretieho setu prelomil podanie súpera, ale po výmene strán brejk nepotvrdil. Za jeho nešportové správanie bol následne potrestaný stratou ďalšieho gemu, čo spôsobilo výbuch hnevu 24-ročného rodáka z mesta Canberra.

Ten postupne hodil raketu o zem, rozkopol fľašu s vodou a hodil stoličku do priestoru kurtu. Za svoje nemiestne správanie ho diskvalifikovali.

Kyrgios tak nezíska 45 bodov do rebríčka a prémiu 33 635 amerických dolárov, ktorú si vybojoval za postup do druhého kola na spomenutom turnaji v talianskej metropole. Tento incident ešte pravdepodobne prešetria a je možné, že Austrálčan dostane ďalší trest.

Viac k témam: diskvalifikácia
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Búrlivák Kyrgios opäť vyvádzal, rozkopol fľašu s vodou a hodil stoličku na kurt © SITA Všetky práva vyhradené.

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X