Type to search

INŠPIRÁCIE KURZY OSOBNÝ ROZVOJ ROZHOVORY

Numerologička Katka predpovedala výrazné spomalenie už v roku 2019. Z tohto budete mať zimomriavky.

Share

Katarína Čičmancová vo svojom videu z roku 2019 predpovedá budúcnosť, ktorá je v dnešných dňoch realitou… Je štvornásobná mama, ktorá z ekonómie premostila na numerológiu a čísla pre ňu zrazu nabrali úplne nový rozmer.

Katka spomína, že v roku 2020 búdú viesť systém ženy. Zdôrazňuje spomalenie, prezrádza, že ľudia si začnú pestovať doma sami, sústrediť sa viac na svoje rodiny, budú doma, navrátia sa k najpodstatnejšej hodnote – svojej rodine. Nastane veľké skľudnenie a spomalenie. Máte z toho zimomriavky? Predpoveď je z numerologickej mriežky.

Hovorí rovnako o veľkých zmenách, na ktoré je potrebné sa vopred pripraviť a tiež o veľkej kríze. Do pozornosti dáva tradičné remeslá a ich “znovuobjavenie” v rodinách. Avizuje pritom presné mesiace – apríl až jún a následne od októbra do decembra. Mnoho ľudí začne pracovať so svojou emóciou namiesto logiky. “Veľký vplyv na nás bude mať zahraničie, nastane rebélia, v treťom kvartáli sa budú ľudia búriť, nastane rebélia a ekonomika sa začne rúcať. Spustí sa finančná kríza. Ovplyvní to najmä školstvo a zdravotníctvo “: hovorí Katka.

S Katkou sme sa rozprávali v roku 2017 a od vtedy prešli už viac ako tri roky. Jej predpovede sú z roka 2019.

Čo ste vyštudovali Katka?

Vyštudovala som Strednú ekonomickú školu v Prievidzi. Po jej ukončení som sa v roku 1980 vybrala hľadať šťastie do Bratislavy.

Čo sa u vás zmenilo príchodom detí?

U mňa sa zmenilo veľmi veľa. Stala som sa matkou, po čom som vždy veľmi túžila. V rodine a deťoch som videla svoje naplnenie. Bola som tá klasická mama, ktorá sa v rámci svojich možností starala o deti, manžela, domácnosť. Nikdy som neuvažovala nad podnikaním ani kariérou. Po skončení materskej dovolenky som sa začala uchádzať o „normálne“ zamestnanie. Už jedno dieťa je prekážka pre zamestnávateľa, nie to štyri malé deti, ku ktorým nemáte babičku alebo opatrovateľku. V takejto situácii som bola aj ja. Keď mi už po x-tý raz povedali, že ma nemôžu prijať, povedala som si, že jediná šanca je zobrať život do svojich rúk a začať niečo robiť. Podnikanie bolo u mňa východiskom z núdze. Videla som to aj ako jednoduché riešenie. Ak by boli deti choré, nemusím sa nikomu doprosovať a jednoducho s nimi ostanem doma. Začínala som ako obchodný zástupca pre kozmetickú firmu.

Pridávame aj predpoveď na rok 2021. Hovorí o vzájomnej komunikácii a schopnosti verbálne sa vyjadriť. Číslo 5 vraj dá veci do pohybu. Tak ako sme v roku 2020 boli v pasivite, v tomto roku sa “rozhýbeme” a “spustíme” riešenia. V roku 2021 sa vraj určite nebudeme nudiť. Príde množstvo situácii a zvratov. Aktivít budeme mať až “nad hlavu”. 

Ako ste sa dostali k numerológii?

Nedávno som počula jednu krásnu vetu. Keď ti Pán Boh chce dať darček, zabalí ho do problémov.“ Takým niečím som prešla aj ja. Nečakane som sa z večera do rána stala živiteľka rodiny. Musela som sa postarať o naše malé, nezaopatrené deti. Nielen, že som sa snažila po finančnej stránke zabezpečiť rodinu a chod domácnosti, ale hľadala som aj odpoveď, prečo sa to všetko stalo. Vtedy som sa stretla aj s numerológiou. Bolo to niečo, čo mi učarovalo a začala som sa jej venovať. Mne bolo úplne jedno, kde zarobím peniaze na domácnosť. Začínala som v roku 2001 a vtedy ešte nebolo toľko numerológov ako dnes. Bola to vzácnosť.

Život je ako matematika – kto pozná vzorec, dosiahne správny výsledok

Ako vnímala spoločnosť numerológiu, keď ste začínali?

Z môjho uhla pohľadu bola numerológia vnímaná pozitívne. Samozrejme, nájdu sa ľudia, ktorí majú stále nejaké výhrady. Vždy som sa snažila ľuďom prostredníctvom čísel veci hlavne pomenovať, aby situáciu vedeli pochopiť, prečo sa im vyvinula tak, ako sa vyvinula. Spoločne sme hľadali nejaké vhodné riešenia. Tým, že okolnostiam porozumeli, uľavilo sa im.

Dá sa špecifikovať, s čím za vami najviac klienti chodia?

Najčastejšie prípady sú vzťahy a teda medziľudská komunikácia, ale aj usmernenie v práci, výber povolania pre žiakov, výber dátumu svadby alebo výber mena pre novorodencov. Ďalšia kategória ľudí sú tí, ktorí v číslach hľadajú zmysel. Chcú im rozumieť a začnú navštevovať školu numerológie.

O mladej speváčke z Lúčnice a jej cestou za snom, sa môžete dočítať tu.

Letná škola numerológie v Tatrách. Zdroj: Katka Čičmancová

Venujete sa intenzívne aj téme mužská – ženská energia.

Myslím si, že je veľká chyba, že ľudia nevedia definovať, aká je mužská a aká ženská energia. Keďže nevedia, čo to je, nemôžu to ani žiť. Potrebujeme pochopiť systém a princíp, na ktorom to všetko funguje. Žena sa líši od muža nie len pohlavnými orgánmi, ale aj energiou tela, ktorú vyžaruje a pôsobí na všetko okolo. Vďaka tejto energii ľudia komunikujú a odovzdávajú si vzájomne medzi sebou informácie. Vyžarovanie mužského a ženského tela má protikladný náboj a preto sa priťahujú.

Vychovali ste štyri deti. Stíhali ste sa popri nich venovať aj práci?

Žiaľ, venovala som sa veľa práci a moje deti často vyrastali ako samorasty a vzájomne si pomáhali. Celkove mi ich detstvo uniklo pomedzi prsty. Dnes by som už túto chybu neurobila. Je veľmi dôležité, aby si ženy uvedomili, že žiadna práca by nemala byť dôležitejšia ako ich dieťa. Všetko počká, ale dieťa nie. Hovorím to hlavne preto, že dnes je veľa osamotených mamičiek, ktoré potrebujú prežiť a snažia si dokázať, že všetko zvládnu samé aj bez muža. Nie je to správne.

Čo vám robí radosť okrem čísel?

Najväčšiu radosť mi urobí, keď je rodina po hromade. Keď sa stretneme pri nedeľnom obede alebo sme spolu. Dievčatá sú už dospelé a samostatné a preto chvíle, keď sme všetci naozaj spolu, sú už zriedkavejšie a vzácne.

Čo plánujete do budúcna?

Chcela by som práve cez školu numerológie dostať viac do povedomia ľudí problematiku, ktorej som venovala 17 rokov svoju pozornosť. Ľudia by mali pochopiť podstatu mužskej a ženskej energie a začať s tým pracovať. Systém, v ktorom žijeme a emancipácia, ktorá nám bola vybojovaná, všetko ničí. My ženy stále bojujeme za rovnoprávnosť, ale sila je v rovnocennosti. Nie mať také práva, ale mať takú hodnotu, akú má muž. Nie sa mu vyrovnať, ale byť jeho súčasťou. Nechcem tým povedať, že máme byť doma pri sporáku vo vyťahaných teplákoch. Aj my ženy sa potrebujeme zapájať do diania vo svete.

Čo je pre vás najlepšia forma prezentácie?

Spokojný klient. Keď klient od vás odchádza spokojný, urobí vám väčšiu reklamu ako marketingová spoločnosť.

Čo považujete za svoje úspechy?

Neviem, či sa dá povedať, že som úspešná. Robím svoju prácu, lebo ma baví a napĺňa. Môj najväčší úspech sú určite moje deti.

Prečo je táto práca pre vás dôležitá?

Robí mi veľkú radosť, keď odo mňa odchádza spokojný klient. Keď vidím posuny tých ľudí, ktorí nevideli riešenie svojej situácie a po nejakom čase sú opäť spokojní a šťastní s úsmevom na tvári. Myslím si, že to je ten dôvod, prečo má zmysel túto prácu robiť.

Prezraďte nám tri rady pre ženy, ktoré by sa rovnako chceli vydať na cestu za novou prácou

  • Každá žena je v prvom rade matka. Preto by nemala zabúdať na svoje poslanie a venovať svojim deťom pozornosť a lásku hlavne u útlom veku, kedy sa dieťa emočne formuje.
  • Každá žena by sa mala realizovať a presadiť v takých aktivitách, na aké má predpoklady a podmienky. Nezáleží na vzdelaní, zameraní a titule – papieri, ktorý od nás všade vyžadujú, ale nič o nás nevypovedá. Základ všetkého je to, čo je vo vás. Je úplne jedno, či pečiete koláčiky, venujete sa deťom, motivujete manažérov alebo vytvoríte pracovné príležitosti vo vašom regióne a riadite firmu. Spoločnosť potrebuje všetkých. Dôležité je vniesť do svojej práce jemnosť a cit – ženskosť. A ukázať ľuďom vo vašom okolí, že vám na nich záleží.
  • Nikdy nezabudnúť na seba a svoje potreby. Dopriať si aj oddych a dovolenku bez mobilu. 

Kde vás nájdeme?

Stretnúť sa spolu vieme v Bratislave a viac info o mne nájdete aj na mojom webe, prip. na Facebooku.

Aktualizácia rozhovoru: 6. februára 2021.

Zdroj úvodnej fotografie: youtube

Tagy
Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X