Zamestnanci Slovenskej pošty by mali patriť do kritickej infraštruktúry, Doležal bude bojovať za ich zdravie

0
Zamestnanci Slovenskej pošty by mali patriť do kritickej infraštruktúry, Doležal bude bojovať za ich zdravie

10.3.2021 (Webnoviny.sk) – Do kritickej infraštruktúry majú patriť aj zamestnanci Slovenskej pošty, lebo sú súčasťou prvej línie v boji proti koronavírusu. Myslí si to minister dopravy Andrej Doležal, podľa ktorého je nemysliteľné, aby nemohli byť prednostne zaočkovaní proti ochoreniu COVID-19 aj ľudia, ktorí svojou každodennou prácou pomáhajú udržať život v krajine.

Viac o téme: Koronavírus

Ako zdôraznil šéf rezortu dopravy prostredníctvom sociálnych sietí, poštoví doručovatelia či zamestnanci na prepážkach sa denne stretávajú s desiatkami ľudí vrátane seniorov, doručujú a preberajú zásielky, balíky, vyplácajú dávky, dôchodky.

Viac o téme: Koronavírus COVID-19 vakcína

„Vždy budem bojovať za to, aby sa táto naša prvá línia dostala na očkovanie. Zatiaľ sa to nestalo,“ podotkol Andrej Doležal s tým, že na kolegov z pošty nezabudol a za ich zdravie bude naďalej bojovať spolu s Martinom Ľuptákom, predsedom predstavenstva spoločnosti Slovenská pošta.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, kritická infraštruktúra, Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku
Zdroj: Webnoviny.sk – Zamestnanci Slovenskej pošty by mali patriť do kritickej infraštruktúry, Doležal bude bojovať za ich zdravie © SITA Všetky práva vyhradené.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu