Zaujíma vás, ako dopadlo testovanie produktov pre zdravie a krásu BoraTree?

0
Zaujíma vás, ako dopadlo testovanie produktov pre zdravie a krásu BoraTree?

Dopriať si výživný a osviežujúci nápoj s pridaním superfoods od BoraTree je ako zažiť láskavý dotyk prírody. Nielenže ich produkty vznikli v spolupráci s nutričnými expertmi a lekármi, ale sú ešte aj namiešané tak, aby ľudskému organizmu a jeho potrebám sedeli na mieru a to v dokonalej synergii. Spoločnosť BoraTree vyvinula niekoľko špičkových výživových doplnkov, ktoré malo možnosť otestovať 15 z vás. V hre bol Bio bora Revive, Bio bora Refresh a Bio bora Recover Protein, každý v hodnote okolo 50€. Ako dopadlo vaše hodnotenie uvedených troch produktov od BoraTree?

Každý z uvedených superfoods produktov je určený na niečo iné. Bio bora Revive je zložený tak, aby poskytoval nášmu organizmu širokú škálu živín; Bio bora Refresh je každodenným bohatým zdrojom vlákniny a prírodného vitamínu C a Bio bora Recover Protein prispieva k regenerácii tela po tréningu, lekcií jogy alebo náročnom pracovnom dni. Pozrime sa spolu na to, čo naše testerky na jednotlivých produktoch od BoraTree zaujalo najviac.

Z akého dôvodu sa naše testerky prihlásili do testovania?

„Chcem si posilniť imunitu. (Barbora, Revive)

„Produkt ma zaujímal a dostala som naňho skvelé tip od svojej kamarátky.“ (Michaela, Refresh)

„Potrebovala som do svojej rutiny zaradiť nejaký zdravý doplnok, mať zmenu a chcela som vyskúšať niečo nové.“ (Marina, Revive)

„Rada testujem nové produkty, ktoré obsahujú predovšetkým prírodné ingrediencie a ktoré sú na posilnenie imunity a na celkovú rekonvalenscenciu.“ (Dagmar, Recover Protein)

„Mám rada zdravý životný štýl, ku ktorému zdravá strava určite patrí a rada objavujem nové možnosti. A keďže som alergik, tak vyhľadávam doplnky, ktoré neobsahujú alergény a sú z prírodných zdrojov.“ (Jana, Refresh)

Čo bolo rozhodujúcim faktorom pri výbere produktu BoraTree z troch ponúkaných?

„Vybrala som si Refresh, oslovil ma prírodný vitamín C, a to že výrobok bol zaradený výrobcom do kategórie imunita&detox, trávenie&metabolizmus, teda oblasti na ktoré buď zameriavam svoju pozornosť alebo majú u mňa potenciál na zlepšenie.“ (Tatiana)

„Denne cvičím, proteínový nápoj tak pre mňa bol atraktívny. Hovorila som si, že by mohol pomôcť k naplneniu mojich cieľov. (Eliška, Recover Protein)

 „Keďže som bežkyňa, tak ma zaujal produkt na imunitu a rast svalovej hmoty.“ (Dagmar, Recover Protein)

„To, z čoho sa mnou zvolený produkt skladal – Bio bora Refresh. Záležalo mi na tom, aby mi chutil.“ (Lucia)

„Rozhodujúcim faktorom bolo zloženie – aminokyseliny, železo a horčík.“ (Martina, Revive)

Zaznamenali naše testerky po začatí užívania zvoleného produktu nejakú zmenu?

Až 93% testeriek zmenu zaznamenalo.

O aký druh zmeny išlo?

„Celkove lepší pocit a viac energie.“ (Klára, Refresh)

„Je to životabudič a to doslova!“ (Ľubomíra, Refresh)

„Nemám ráno problém zobudiť sa. Predtým som sa po zobudení ešte musela niekedy aj hodinu presviedčať, aby som vstala. Teraz sa mi oveľa ľahšie vstáva, lepšie sa vyspím a teším sa na ráno a svoje raňajky s bora Revive.“ (Marina)

„Prílev energie, lepšia regenerácia po behu či náročnom dni.“ (Dagmar, Recover Protein)

„Viac energie pred cvičením. Pila som Bio bora približne hodinku pred cvičením vo forme smoothie.“ (Lucia, Refresh)

Do akých receptov testerky najčastejšie použili produkt od BoraTree?

„Najčastejšie som si produkt dávala do smoothies, vegan jogurtov a do čerstvých ovocno-zeleninových štiav.“ (Michaela, Refresh)

„Do jogurtov, smoothie, ovsených kaší, do vody.“ (Erika, Revive)

„Zatiaľ len do smoothie, protein shakeu a fruit bowl, to je pre mňa na ráno ideálne. Príprava zaberie veľmi málo času a viem si takto raňajky poľahky zobrať aj so sebou.“ (Marina, Revive)

„Ja som produkt používala najmä do kaší  – ovsenej, pšenovej, špaldovej napríklad.  Ale aj do pečenia. Lievance mali skvelú chuť po pridaní tohto produktu. No a vyskúšala som aj sladké zdravé koláčiky, tie boli tiež lahodné.“ (Ľubomíra, Refresh)

„Do kávy. Ľahko sa dal prášok rozmiešať.“ (Barbora, Revive)

Páčil sa našim testerkám tento produkt viac, ako iné produkty podobného typu, ktoré predtým vyskúšali?

Až 87% testerkám sa ich zvolený produkt od BoraTree páčil viac ako podobný produkt od iného výrobcu.

Až 93% testeriek by produkt odporučilo svojim známym.

Ako naše testerky zhrnuli testovanie a vyhodnotili svoj vybraný produkt?

„Odporúčam ľudom, ktorý majú radi smoothies a rôzne ovocné šťavy, ten produkt sa tam hodí a zvýši energetickú hodnotu drinku. Po vypití som cítila príval energie.“ (Barbora, Revive)

„Produkty BoraTree sú naozaj ovocné. Nejedná sa o žiadne umelé doplnky stravy. Pri konzumácií skutočne cítite ovocie. Príprava je jednoduchá a môžete si vybrať z mnohých spôsobov konzumácie. BoraTree je skvelý proti únave a dodáva energiu. Produkt má aj krásne balenie.“ (Michaela, Refresh)

„Ak máte radi zdravý životný štýl a produkty, ktoré nielen skvele vyzerajú ale po pridaní do jedla skutočne dobre chutia, tak práve produkty od BoraTree sú pre Vás tie pravé.“ (Ľubomíra, Refresh)

„Keďže sa snažím celý život byť športovo aktívna, dôležitú úlohu u mňa zohráva správna životospráva a veľkú pozornosť venujem jedálnemu lístku. Hoci nie som vegánka, rada skúšam a následne zaraďujem do svojho jedálneho lístka aj vegánske produkty. To je aj jeden z dôvodov, prečo ma oslovil produkt Bio bora Recover Protein. Osvedčil sa mi po každom behu, po každom cvičení alebo len tak po náročnom dni a bez neho si moju regeneráciu neviem ani predstaviť. Najviac mi chutil vo forme smoothie s rôznymi druhmi najmä bobuľového ovocia. Skvele chutí a dodá telu a svalom to, čo potrebujú.“ (Dagmar, Recover Protein)

Spoločnosť BoraTree Organic pripravila pre všetky Akčné ženy bonusový darček v podobe zľavového kupónu. Výška zľavy na váš nákup je až 25% a kupón môžete využiť na e-shope BoraTree Organic do 15.5.2022.

Ak sa chcete o značke BoraTree, jej filozofii či produktoch dozvedieť viac, prečítajte si tento článok. Zaujalo vás toto testovanie a chceli by ste byť súčasťou nejakého ďalšieho? Tak sledujte našu stránku Akčné ženy a možno práve vy budete ďalšou vybranou testerkou, ktorá si bude môcť vyskúšať špičkové produkty úplne zdarma.

Obrázky zdroj: archív testeriek

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu