Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY SÚŤAŽE

Znásobte svoj vnútorný pocit šťastia a doprajte si radosť. Každý deň.

Nora Sulikova
Zdieľať
sutaz, stastie, more, kurz, dovolenka

Rozdávajte šťastie a buďte súčasťou niečoho úžasného.

Aj tak sa dá v skratke popísať téma tohto ročníka medzinárodného dňa šťastia, ktorý sa každoročne oslavuje 20. marca. Ľudia na celom svete sa môžu pripojiť k najrozmanitejším aktivitám, ako sa podeliť o šťastie. Rozhodla som sa prijať tohtoročnú výzvu a vymyslela som pre vás niečo výnimočné. Niečo, čo vám vnútorný pocit šťastia prinesie a znásobí :)

Túžite cítiť naozajstnú radosť zo života každý deň? Čo tak si ju dopriať? Presnejšie vďaka transformačnému online kurzu RADOSŤ ZO ŽIVOTA?

Keďže verím, že radosť je pre život každého človeka veľmi dôležitá, mám pre vás SÚŤAŽ O DARČEK.

Zapojte sa do súťaže o prístup k 5-týždňovému transformačnému online kurzu RADOSŤ ZO ŽIVOTA, vďaka ktorému v sebe prebudíte skutočnú radosť a ušetríte si veľa trápenia a nedorozumení v osobnom a pracovnom živote.

sutaz, kurz, radost, zivot, stastie

Foto: Nora Šulíková

PODMIENKY účasti v súťaži:

  1. Pod tento príspevok na Facebooku vložte fotku AKO ČÍTATE KNIHU ŠŤASTIE NA DOSAH. Môžete tam byť vy, ako knihu čítate, píšete si do nej, alebo to môže byť aj fotka knihy Šťastie na dosah, ktorú štýlovo naaranžujete A NAPÍŠETE K NEJ, ČO SA VÁM NA KNIHE PÁČI NAJVIAC.
  2. Cenu získajú traja (3) autori komentárov s najvyšším počtom lajkov.
  3. Každý účastník súťaže môže komentovať viackrát.

Súťaž končí v nedeľu, 25. marca o 18:00.

3 víťazné komentáre s navyšším počtom lajkov získajú môj 5-týždňový transformačný online kurz RADOSŤ ZO ŽIVOTA  v hodnote 147 eur + BONUSY v hodnote 440 eur ÚPLNE ZADARMO.

kniha, stastie, ebook, kurz

Foto: Nora Šulíková

Štatút súťaže nájdete tu.

PS: NECHCETE SA SPOLIEHAŤ NA ŠŤASTIE V SÚŤAŽI? Chcete získať prístup k transformačným technikám okamžite? Kliknite sem a získajte okamžitý prístup tu.

Podeľte sa dolu v komentároch o to, ako sa delíte alebo ako sa môžete podaliť o svoje šťastie dnes vy?

Už teraz sa na váš komentár teším ?

Nora

 

 

Tagy
Nora Sulikova
Nora Sulikova

Pomáha ľuďom zbaviť sa starých emocionálnych záťaží, napojiť sa na intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja. Nora je transformačná koučka, mama úžasného syna, autorka knihy ŠŤASTIE NA DOSAH, Denníka snov, online kurzu RADOSŤ ZO ŽIVOTA, meditácií, workshopov & inšpiratívnych videonávodov, ktoré naživo vysiela v skupine na FB. Pridať sa môžete tu: www.stastienadosah.club. Ďalšiu inšpiráciu nájdete tu: www.stastienadosah.sk

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X