Foltin: Spojením Sulíka s vraždou Kuciaka prekročil premiér všetky medze

5.3.2021 (Webnoviny.sk) – Poslanecký klub strany Sloboda a Solidarita (SaS) stojí za svojim predsedom Richardom Sulíkom. Ako uviedol hovorca strany Ondrej Šprlák, vyplýva to zo záverov piatkového rokovania klubu.

„Stojíme za vedením strany a predsedom Richardom Sulíkom a súhlasíme s potrebou rekonštrukcie vlády. Poslanci za SaS sú pripravení podporiť v parlamente rekonštruovanú vládu, ktorá vzíde zo spoločných rokovaní všetkých štyroch koaličných strán tak, aby získala pohodlnú väčšinu,“ ozrejmila predsedníčka klubu SaS Anna Zemanová.

S krokmi, ktoré predchádzali rozhodnutiu vedenia strany požiadať o rekonštrukcii vlády, sa plne stotožňuje celý poslanecký klub. Ako kritické vnímajú poslanci parlamentu za SaS to, ako sa Igor Matovič (OĽaNO) dlhodobo správa ako premiér. „Dlho sme prehliadali útoky a osobné urážky na predsedu SaS aj na ostatných poslancov osobne. Spojením Richarda Sulíka s vraždou Jána Kuciaka prekročil premiér všetky medze,“ doplnil podpredseda klubu Roman Foltin.

Viac k témam: predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS), premiér Slovenskej republiky, rekonštrukcia vlády
Zdroj: Webnoviny.sk – Foltin: Spojením Sulíka s vraždou Kuciaka prekročil premiér všetky medze © SITA Všetky práva vyhradené.