O NÁS


Ahoj, milá akčná!

Vitaj u nás a cíť sa tu dobre. Sme akčné ženy a podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás skutočne napĺňa a robí nám radosť. Rozhodli sme sa založiť projekt pre všetky ženy, ktoré túžia po zmene a chcú rásť. Cieľom je poskytovať pravidelnú inšpiráciu a zároveň spájať komunitu, ktorá má rovnaké záujmy. Pomáhame si v biznise, kariére a vzdelávaní.

Aby sme splnili náš zámer podnecovať akčné ženy, zdieľame s tebou obsah, pravidelné tipy a zdroje prostredníctvom nášho newslettera. Postupne vytvárame aj online knižnicu a zoznam tréningov a kurzov, do ktorých sa môžeš zapojiť. Rovnako sa rady delíme o príbehy iných akčných žien a akčných mám, ktoré nasledujú svoje sny. Rozprávať sa s nami môžeš aj online na sociálnych médiách.

Túžiš po zmene? Chceš sa vzdelávať? Získať novú prácu? Začať podnikať? Poď sa s nami meniť hneď teraz :)

Sme tu, aby sme ti pomohli a inšpirovali ťa. Sme akčné ženy ako ty, ale rovnako často potrebujeme inšpiráciu alebo len trošku nakopnutia jedna od druhej. Na našom webe ti ponúkame kopec rád a návodov „ako na to“. Rozprávame sa spolu o tvorbe, začiatkoch, nástrahách aj úspechoch v podnikaní. Budeme ťa nabádať a postrkávať, aby si v tých správnych nápadoch pokračovala ďalej aj ty. K tomu pribalíme úspešné príbehy žien, ktoré to riskli a vydali sa svojou vlastnou cestou.

Stretávame sa aj naživo a posúvame sa navzájom ďalej. Ak máš záujem o reálnu podporu, pridaj sa k nám! Prihlás sa do nášho mailing listu a okrem pravidelnej dávky inšpirácie v podobe blogu budeš vždy prvá vedieť o rôznych podujatiach, akciách či zaujímavých kurzoch pre akčné ženy.
Pozri sa ako naštartovať svoj vlastný biznis práve teraz!

Prečítajte si viac

Šťastie sa skladá z každodenných maličkostí. Takou jednou maličkosťou je aj tvoja práca, v ktorej tráviš nemalú časť svojho dňa. Robiť prácu, ktorá ťa nie len živí, ale aj baví a napĺňa, je snom každej z nás. My veríme, že sny sa plnia a chceme pomôcť aj tvojim snom.

Špeciálne sa venujeme akčným ženám, ktoré sú na materskej/rodičovskej dovolenke a menia sa im celkové životné priority. Mamy prichádzajú po dlhšej pracovnej pauze na úplne nové myšlienky, občas chcú zmeniť prácu alebo dokonca začať svoju kariéru v úplne inej oblasti. Zároveň sa obávajú negatívnych reakcií zo strany zamestnávateľov. Často prichádzajú aj na kopec nápadov pre svoj vlastný biznis. Potrebujú si nastaviť odznova pracovný a rodinný balance aj celkový režim.

Sme mamy – akčné ženy a hľadáme odpovede na všetky možné otázky ohľadom tvojej kariéry. Rozprávame sa s odborníkmi, stretávame sa a naživo riešime konkrétne problémy od hľadania práce po prestávke v tvojej kariére, cez písanie životopisu a seba prezentácie až po návody na to, ako požiadať o zvýšenie platu.
Pravdaže jeden a ten istý návod pre všetkých neexistuje. Preto sa s tebou rady stretneme aj osobne a ešte radšej ti pomôžeme úplne exaktne – spojíme dopyt s ponukou☺
Pozri si naše články o kariére. Hľadaj odpovede na konkrétne otázky, ktoré riešiš práve teraz. Vďaka tvojim reakciám sa rovnako posúvame ďalej a vieme, čo ťa trápi a čomu sa treba venovať. Môžeš si tiež prečítať inšpiratívne rozhovory so ženami, ktoré si svoj sen splnili, a pre ktoré je práca ich vášňou a radosťou.
Ak chceš viac praktickej podpory, stačí sa pripojiť do nášho mailing listu. Okrem pravidelnej dávky inšpiratívnych článkov budeš prvá, ktorá sa dozvie o akomkoľvek novom školení, kurze či zaujímavom stretnutí.
Pozri sa ako naštartovať svoju kariéru práve teraz!

Prečítajte si viac

Chceš sa vzdelávať, ale máš len málo času? Na tomto mieste dávame dokopy výber z našich overených zdrojov samovzdelávania, ktoré je možné študovať efektívne kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Online štúdium ti zabezpečí pohodlie a flexibilitu. K materiálu sa vždy vieš vrátiť, nikam nemusíš cestovať a študuješ, keď už napríklad deti spia :)
Nájdeš tu výber z rôznych e-bookov, online kurzov či webinárov. Potešíme sa tvojej spätnej väzbe, prípadne témam, ktoré by si uvítala.
Ak chceš viac praktickú podporu, stačí sa pripojiť do nášho mailing listu. Okrem pravidelnej dávky inšpiratívnych článkov budeš prvá, ktorá sa dozvie o akomkoľvek novom školení, online i offline kurze či zaujímavom stretnutí.
Chceš sa dozvedieť o online štúdiu viac? Prečítaj si, ako si vybrať správny online kurz.

Prečítajte si viac

Seznam se s našim týmem

Martina Novotná, logo, AkčnéŽeny.sk, peniaze, financie, zárobok, ženy, mamy, web,

Martina Novotná

Zakladateľka projektu Akčné ženy

Spolupráce. Eventy. Marketing. Reklama. Redakcia. Online TV a podcast Akčné ženy a Akčné mamy.

Založila som platformu pre všetky ženy, ktoré sa chcú v živote venovať práci, ktorú milujú. Venujeme sa predovšetkým téme podnikanie, vzdelávanie a kariéra. Podporujeme sa navzájom online a rovnako naživo. Spoločne vytvárame magazín www.akcnezeny.sk, organizujeme inšpiratívne a vzdelávacie podujatia a vymýšľame nové projekty. Pridaj sa k nám!

Napíšte mi: martina@akcnezeny.sk

MArtina Beňová, moderátorka, akčné ženy, stretnutia, konferencie

Martina Beňová

Súčasť zázemia a redakcie Akčné ženy

Súčasť zázemia a redakcie Akčné ženy

Som žena, ktorá sa snaží veci robiť naplno. Najmä tie, ktoré sú mojou srdcovkou. Pohybujem sa v médiách, pracujem pre portál Noizz.sk. Rada komunikujem s ľuďmi a ďalším akčným ženám by som chcela odovzdať kus svojho entuziazmu a radosti zo života. Projekt Akčné ženy je interaktívny, žijeme online aj offline, preto ma teší, že vás môžem našimi akciami sprevádzať. Rovnako moderujem aj reláciu Akčné ženy. Občasne editujem príspevky našich autoriek.

Napíšte mi: redakcia@akcnezeny.sk

alexandra vrábelová, písanie, autorka, stylistka, vizážistka

Alexandra Vrábelová

Redakcia. Copywriter. Správca webu. Sociálne média

Vytváram content plán, píšem autorské články a editujem príspevky iných autoriek. Pomáham so správou systému a vyhľadávam ďalšie akčné ženy na spoluprácu a rozhovory.
Čo ešte robím a milujem? Venujem sa stylingu, farebnej typológii a vizážistike, vytváram e-outfity na mieru a každý pondelok sa môžete na FB inšpirovať mojím návrhom outfitu do práce:)

Napíšte mi: redakcia@akcnezeny.sk

Tamara goncarova, podujatie pisanie ako sebarealizácia písanie ako zárobok, akčné ženy

Tamara Goncárová

Sociálne média. Marketing. Konzultácie. Moderovanie.

Som autorka knihy “Mamou po 30” a projektu pre Instagram @instaranajky @#instabreakfast. Vytváram pravidelne odborné články a videonávody o Instagrame, organizujem Instaraňajky a pomáham malým a stredným podnikateľom nastaviť marketingovú stratériu pre ich sociálne siete. Moderujem online TV Akčné mamy a prednášam .

Napíšte mi: Tami@akcnezeny.sk

Stanka Polákova, účtovnictvo, živnosť

Stanislava Poláková

Učtovníctvo. Administratíva. Zmluvy a faktúry.

Venujem sa účtovníctvu, mzdám a daniam. A aj keď možno nepredstaviteľné, baví ma to. Projektom Akčné ženy som úplne od začiatku nadšená. Môj pôvodný zámer bolo napísať z času na čas nejaký ten článok k mojej téme, no nakoniec je zo mňa dvorná účtovníčka :) Takže, ak s nami budete spolupracovať, potrebujete zmluvu, faktúru či iný dokument, píšte mi.
Okrem Akčných žien mám samozrejme množstvo ďalších klientov, pre ktorých robím účtovníctvo, a tiež sa venujem môjmu malému projektu pre živnostníkov mamzivnost.sk, kde nájdete už dva ebooky.

Napíšte mi: Stanka@akcnezeny.sk

Martina Novotná, logo, AkčnéŽeny.sk, peniaze, financie, zárobok, ženy, mamy, web,

Barbora Novotná

Art director. Grafický dizajnér. Kreatívna hlava.

Pre akčné ženy som pripravila logo a základnú identitu. Vymýšľam printové a facebookové vizuály a z úzadia fandím akčným ženám.

Napíšte mi: Info@akcnezeny.sk