Sme tu pre všetky, ktoré túžia po zmene a chcú rásť. Sme Akčné ženy.

Sme prvý online MAGAZÍN pre podnikateľky a všetky akčné ženy, ktoré sa chcú sebarealizovať, vzdelávať a rásť. Denne prinášame inšpiratívny obsah, delíme sa o príbehy iných akčných žien a mám, ktoré nasledujú svoje sny. Pravidelne organizujeme eventy a webináre.

Martina Novotná

Martina Novotná

Zakladateľka projektu Akčné ženy

Spolupráce. Eventy. Marketing. Reklama. Redakcia. Online TV a podcast Akčné ženy a Akčné mamy.

Založila som platformu pre všetky ženy, ktoré sa chcú v živote venovať práci, ktorú milujú. Venujeme sa predovšetkým téme podnikanie, vzdelávanie a kariéra. Podporujeme sa navzájom online a rovnako naživo. Spoločne vytvárame magazín www.akcnezeny.sk, organizujeme inšpiratívne a vzdelávacie podujatia a vymýšľame nové projekty. Pridaj sa k nám!

Napíšte mi: ahoj@akcnezeny.sk

Martina Beňová

Martina Beňová

Súčasť zázemia a redakcie Akčné ženy

Som žena, ktorá sa snaží veci robiť naplno. Najmä tie, ktoré sú mojou srdcovkou. Pohybujem sa v médiách, pracujem pre portál Noizz.sk. Rada komunikujem s ľuďmi a ďalším akčným ženám by som chcela odovzdať kus svojho entuziazmu a radosti zo života. Projekt Akčné ženy je interaktívny, žijeme online aj offline, preto ma teší, že vás môžem našimi akciami sprevádzať. Rovnako moderujem aj reláciu Akčné ženy. Občasne editujem príspevky našich autoriek a komunikujem s vami v eshope.

Napíšte mi: benova@akcnezeny.sk alebo ohľadom našich krásnych produktov sem: eshop@akcnezeny.sk

Alexandra Vrábelová

Alexandra Vrábelová

Redakcia. Copywriter. Správca webu. Sociálne média

Vytváram content plán, píšem autorské články a editujem príspevky iných autoriek. Pomáham so správou systému a vyhľadávam ďalšie akčné ženy na spoluprácu a rozhovory. Čo ešte robím a milujem? Venujem sa stylingu, farebnej typológii a vizážistike, vytváram e-outfity na mieru. Práve som dopísala svoju druhú knihu.

Napíšte mi: redakcia@akcnezeny.sk

Mária Gavulová

Mária Gavulová

Virtuálna asistentka Martiny Novotnej a Akčných žien

Akčné ženy si ma našli samé a od toho momentu sa stali mojou “ akčnou rodinou“, ktorú mám nesmierne rada. Akčné ženy beriem naozaj ako vlastný projekt a preto sa snažím robiť všetko naplno. Pracujem ako asistentka, ktorá má pod palcom všetko. Od správy emailov až po organizačné činnosti v online priestore či offline priestore, e-shope, weboch a veľa ďalších vecí. Ak potrebujete nejakú informáciu alebo pomoc, kontaktujte ma.

Napíšte mi: asistentka@akcnezeny.sk

Elena Bročková

Elena Bročková

Som akčná žena, klubová a projektová manažérka

Aktuálne pomáham akčným ženám v Klube. Som prvým kontaktom pre nové i dlhoročné členky v Klube, zároveň plánujem klubové webináre, pomáham s ich realizáciou a zapájam sa do organizácie rôznych eventov pod hlavičkou Akčných žien. Rada komunikujem s ľuďmi a milujem plánovanie a organizovanie eventov. Som rodená realizátorka a riešiteľka problémov. Verím v silu ženskej komunity, a preto je pre mňa Klub akčných žien to pravé miesto. Som nadšená milovníčka kníh, jogy a nordic walkingu. A svoj deň si neviem predstaviť bez kávy.

Napíšte mi: klub@akcnezeny.sk

Barbora Jelinek

Barbora Jelinek

Copywriter, Social media manager, Content creator, Influencer

Projekt Akčné ženy sledujem od jeho začiatkov a som jeho veľkou fanúšíčkou. Teší ma, že môžem byť súčasťou komunity úžasných žien a že svojou troškou tiež tvorím tento krásny akčný svet. Pre Akčné ženy vytváram obsah sociálnych sietí, hlavne Instagramu @akcnemamy a @akcnezeny, konferencie o ženskom zdraví @prezdraviezeny (LinkedIn). Rada píšem, tvorím, smejem sa a som optimistka.

Napíšte mi: barby@akcnezeny.sk

Lucia Kočková

Lucia Kočková

Linkedin content creator

Akčným ženám fandím od začiatku. Najprv sme sa stretli z pozície klienta a aktuálne ako freelancer som sa stala súčasťou tímu. Spravujem náš Linkedln účet a pomáham pri komunikácii s PR pri projekte Pre zdravie ženy. Najväčšiu radosť mi robí, keď vídím, že komunikačná stratégia funguje. Okrem akčných žien pomáham externe rôznym klientom nastavovať komunikačnú stratégiu.

Napíšte mi: lucia@akcnezeny.sk

Stanislava Poláková

Stanislava Poláková

Administratíva. Zmluvy a faktúry

Venujem sa účtovníctvu, mzdám a daniam. A aj keď možno nepredstaviteľné, baví ma to. Projektom Akčné ženy som úplne od začiatku nadšená. Môj pôvodný zámer bolo napísať z času na čas nejaký ten článok k mojej téme, no nakoniec je zo mňa dvorná účtovníčka :) Takže, ak s nami budete spolupracovať, potrebujete zmluvu, faktúru či iný dokument, píšte mi.

Napíšte mi: stanka@akcnezeny.sk

Mária Borová

Mária Borová

Sales a marketing Manager

V akčných ženách mám na starosti spolupráce a partnerstvá každého druhu. Vidím potenciál v kvalitnom obsahu a snažím sa ho sama vytvárať. Záleží mi na tom, aby boli spokojní tak naši čitatelia, ako aj partneri. Mojim heslom je, že všetko sa dá vyriešiť dialógom. Ak máte záujem o spoluprácu s nami, neváhajte mi preto zavolať. Poteším sa.

Napíšte mi: maria@akcnezeny.sk

Kristína Majerová

Kristína Majerová

Redaktorka, akčná mama

Písanie je moja srdcovka. Ako vzduch, čo dýcham. Môj relax, psychohygiena. Akčné ženy, o.z  sa mi páči od začiatku, asi vďaka skvelým ženám. Rada píšem rozhovory so zaujímavými ľuďmi a rada vnímam výnimočnosť každého. Som empatická a snažím sa mať oči a uši otvorené. Rada počúvam, podporím, neotáčam sa chrbtom. Ak môžem, pomôžem.

Napíšte mi: kika@akcnezeny.sk

Klaudia Bencúrová

Klaudia Bencúrová

Manažérka testovania, redaktorka

Písanie milujem, je to moja práca, koníček a to, čo ma napĺňa. Viem, že moje články nezmenia svet, ale verím, že mnohým z vás v niečom pomôžu, inšpirujú alebo zmenia zmýšľanie. Pre Akčné mamy tvorím autorské články na rôzne aktuálne témy, robím rozhovory s inšpiratívnymi ženami/mamami, občasne editujem články ostatných redaktoriek a zároveň manažujem akčné testovačky. Okrem písania je mojou srdcovkou umenie, maľujem, kreslím, ilustrujem a fotím.

Napíšte mi: klaudia@akcnezeny.sk

Veronika Samborská

Veronika Samborská

Redaktorka Akčné mamy, Akčné ženy, www.equalpayday.sk

Do tímu akčných mám a žien som sa pridala na jar roka 2023 a od prvého momentu ma to s nimi nesmierne baví. Som žena, ktorá robí, čo miluje, a tiež mama dvoch podarených detí. Takže si myslím, že som na správnom mieste. Najradšej robím rozhovory s inšpiratívnymi ženami, vďaka ktorým je tento svet krajším a lepším miestom, ale zaujímam sa aj o kultúru, knihy, umenie a cestovanie.

 

V roku 2023 som dostala príležitosť, podieľať sa na Equal Pay Day Slovakia a v šírení tejto skvelej myšlienky pokračujem ďalej. Pripravujem články a rozhovory s osobnosťami, ktorým na rodovej rovnosti a na spravodlivom zaobchádzaní so ženami a mužmi záleží. Všetky ľudské bytosti majú právo slobodne sa rozvíjať a žiť nediskriminujúco, a aj to je dôvod, prečo ma spolupráca na tomto výnimočnom projekte tak veľmi napĺňa.

Napíšte mi: veronika.samborska@akcnezeny.sk

Kristína Filová

Kristína Filová

Súčasť zázemia a redakcie Akčné ženy

Projekt Akčné ženy si ma našiel sám. Som akčná študentka, ktorá popri škole pracuje ako web editorka pre portál cas.sk a vždy sa rada učí niečo nové. Najmä o silných ženách, pretože dokážu, čo si len zaumienia. A ešte k tomu o nich rada píšem. Rovnako ma zaujíma oblasť vzťahov a nerobí mi problém rozoberať témy, ktoré nesmú zostať iba v našich mysliach.

Napíšte mi: kristina.filova@akcnezeny.sk

Frederika Lovászová

Frederika Lovászová

Akčná mama a redaktorka

Prinášam prínosné a užitočné články pre našich čitateľov. Počas rodičovskej dovolenky som sa rozhodla investovať do svojho osobného rozvoja a vzdelania, a preto som nastúpila na vysokú školu, kde študujem marketingovú komunikáciu a reklamu.Mojou vášňou nie je len slovo, ale aj obraz, a preto grafický dizajn predstavuje ďalší spôsob, ako vyjadriť svoju kreativitu a myšlienky. Okrem toho, rada aj fotím a vidím v tom ďalšiu cestu kreativity. Som milovník talianskej kuchyne, cestovania a dobrej kávy. Verím, že, keď veríme svojim snom a tvrdo na nich pracujeme, môžeme dosiahnuť všetko, čo si zaumienime.

Napíšte mi: frederika@akcnezeny.sk

Adriána Barkociová

Adriána Barkociová

Sales manager

Som pripravená priniesť svoju jedinečnú energiu do tímu Akčných žien. Budujem trvalé spolupráce s partnermi, ktoré prinášajú úspechy. Dokážem vytvoriť nové obchodné možnosti a prinášam kreatívne riešenia. Ak túžite po príležitosti pozdvihnúť povedomie o Vašej firme, značke alebo produkte, neváhajte a spoločne napíšme príbehy, ktoré oslovujú, vzdelávajú a inšpirujú. Vstúpte do sveta, kde sa vášne stretávajú s príležitosťami!

Napíšte mi: adriana@akcnezeny.sk

Simona Tarnóczy

Simona Tarnóczy

Project manager Equal pay day conference

Akčné ženy mi zmenili život, nakopli k zmenám a podporili ma v napredovaní k môjmu snu. Vďaka mojim skúsenostiam v HR, najmä v oblasti odmeňovania, miezd, budgetingu a vďaka schopnosti riadiť projekty, som získala dôveru Akčných žien a prevzala projektové riadenie „EPD 2024“. Pevne verím, že spolu vytvoríme ďalší úspešný ročník konferencie Equal Pay day 2024. Už teraz máme nachystané prekvapenia a bonusy s tzv. „Reall touch“. Okrem tejto krásnej aktivity som zakladateľkou spoločnosti HR Buddy SK a vymyslela som si projekt digitalizácie Ročného zúčtovania dane. Milujem SAP HR, excel, rozvojové knihy, pohyb, čokoládu, rum a kávu.

Napíšte mi: projectmanager@akcnezeny.sk