NAČÍTAVAM

Type to search

Ahoj,

vitaj u nás a cíť sa tu dobre. Sme prvý online MAGAZÍN pre podnikateľky a všetky akčné ženy, ktoré sa chcú sebarealizovať, vzdelávať a rásť. Denne prinášame inšpiratívny obsah, delíme sa o príbehy iných akčných žien a mám, ktoré nasledujú svoje sny. Pravidelne organizujeme eventy a webináre.

Magazín Akčné ženy
Vydáva: Združenie Akčné ženy
Sídlo: Košice
Zodpovedná redaktorka: Alexandra Vrábelová
Periodicita: aktualizované denne

Martina Novotná akcnezeny.sk

Martina Novotná

Zakladateľka projektu Akčné ženy

Spolupráce. Eventy. Marketing. Reklama. Redakcia. Online TV a podcast Akčné ženy a Akčné mamy.

Založila som platformu pre všetky ženy, ktoré sa chcú v živote venovať práci, ktorú milujú. Venujeme sa predovšetkým téme podnikanie, vzdelávanie a kariéra. Podporujeme sa navzájom online a rovnako naživo. Spoločne vytvárame magazín www.akcnezeny.sk, organizujeme inšpiratívne a vzdelávacie podujatia a vymýšľame nové projekty. Pridaj sa k nám!

Napíšte mi: info@akcnezeny.sk

MArtina Beňová, moderátorka, akčné ženy, stretnutia, konferencie

Martina Beňová

Súčasť zázemia a redakcie Akčné ženy

Som žena, ktorá sa snaží veci robiť naplno. Najmä tie, ktoré sú mojou srdcovkou. Pohybujem sa v médiách, pracujem pre portál Noizz.sk. Rada komunikujem s ľuďmi a ďalším akčným ženám by som chcela odovzdať kus svojho entuziazmu a radosti zo života. Projekt Akčné ženy je interaktívny, žijeme online aj offline, preto ma teší, že vás môžem našimi akciami sprevádzať. Rovnako moderujem aj reláciu Akčné ženy. Občasne editujem príspevky našich autoriek a komunikujem s vami v eshope.

Napíšte mi: info@akcnezeny.sk 

alebo ohľadom našich krásnych produktov sem: eshop@akcnezeny.sk 

alexandra vrabelova, akcnezeny.sk

Alexandra Vrábelová

Redakcia. Copywriter. Správca webu. Sociálne média

Vytváram content plán, píšem autorské články a editujem príspevky iných autoriek. Pomáham so správou systému a vyhľadávam ďalšie akčné ženy na spoluprácu a rozhovory.
Čo ešte robím a milujem? Venujem sa stylingu, farebnej typológii a vizážistike, vytváram e-outfity na mieru a práve som napísala svoju prvú knihu.

Napíšte mi: redakcia@akcnezeny.sk

Kristína Majerová

Súčasť redakcie. Mama.

Písanie je moja srdcovka. Ako vzduch, čo dýcham. Môj relax, psychohygiena. Projekt AŽ sa mi páči od začiatku, asi vďaka skvelým ženám. Rada píšem rozhovory so zaujímavými ľuďmi a rada vnímam výnimočnosť každého.

A čo ešte o mne?:) Som empatická a snažím sa mať oči a uši otvorené. Rada počúvam, podporím, neotáčam sa chrbtom. Ak môžem, pomôžem. Vraj mám dobré srdce:-) . Milujem svojich dvoch chlapcov, hory, knihy a večerný čas písania.

Napíšte mi: kika@akcnezeny.sk 

Barbora Jelinek

Copywritwer, Social media manager, Content creator, Influencer
Projekt Akčné ženy sledujem od jeho začiatkov a som jeho veľkou fanúšíčkou.
Teší ma, že môžem byť súčasťou komunity úžasných žien a že svojou troškou tiež tvorím tento krásny akčný svet. Pre Akčné ženy vytváram obsah sociálnych sietí, hlavne Instagramu @akcnemamy a konferencie o ženskom zdraví @prezdraviezeny. Rada píšem, tvorím, smejem sa a som optimistka. Na instagrame ma môžete nájsť aj ako z_dennika_reumamy, kde šírim osvetu o živote s reumou a zdraví.
Napíšte mi: barby@akcnezeny.sk
Stanka Polákova, účtovnictvo, živnosť

Stanislava Poláková

Učtovníctvo. Administratíva. Zmluvy a faktúry.

Venujem sa účtovníctvu, mzdám a daniam. A aj keď možno nepredstaviteľné, baví ma to. Projektom Akčné ženy som úplne od začiatku nadšená. Môj pôvodný zámer bolo napísať z času na čas nejaký ten článok k mojej téme, no nakoniec je zo mňa dvorná účtovníčka :) Takže, ak s nami budete spolupracovať, potrebujete zmluvu, faktúru či iný dokument, píšte mi. Okrem Akčných žien mám množstvo ďalších klientov, pre ktorých robím účtovníctvo, a tiež sa venujem môjmu malému projektu pre živnostníkov mamzivnost.sk, kde nájdete aj dva praktické ebooky.

Napíšte mi: Stanka@akcnezeny.sk

barbora novotna , akcnezeny.sk

Barbora Novotná

Art director. Grafický dizajnér. Kreatívna hlava.

Pre akčné ženy som pripravila logo a základnú identitu. Vymýšľam printové a facebookové vizuály a z úzadia fandím akčným ženám.

Napíšte mi: Info@akcnezeny.sk

hodorova Katarina

Katarína Hodorová

Akčné mamy. Spolupráce. Event support. Sociálne siete. Marketing. 

Venujem sa webu a sociálnym sieťam www.akcnemamy.sk. Zároveň pripravujem podujatia pre mamičky a rozvíjam nové spolupráce. V prípade, že si mama a chceš sa odprezentovať, či pridať k nám, napíš mi.

Napíšte mi: redakcia@akcnezeny.sk

Sarlota Gogolova

Šarlota Gogolová

PR manager. Komunikácia s médiami. Tlačové správy. Event produkcia.

Venujem sa komunikácii s inými médiami, pripravujem tlačové správy a promo pre podujatia. Mám na starosti CRM systém a správu kontaktov. Najviac sa teším z realizácie nových nápadov a eventov.

Napíšte mi: sarlota.akcnezeny@gmail.com

Kristína Ujváryová

Obchod. Spolupráce. Kreatívne kampane na mieru.

Mojou láskou a zároveň najväčšou zodpovednosťou je obchod. Rozvíjam pre všetky tri portály obchodné spolupráce a nastavujem stratégiu pre klientov. Najväčšiu radosť mám z realizácie kreatívnej kampane ušitej na mieru klienta s citeľným dopadom na napĺňanie marketingových cieľov.

Chcete efektívne odprezentovať vašu firmu online alebo offline? Napíšte mi a rada vám s tým pomôžem.

Napíšte mi: obchod@akcnezeny.sk

Miroslava Rusová

Event manager
Som akčná, som žena, som mama dvoch chlapcov. Mojou vášňou i prácou je organizovanie eventov. Nesmierne sa teším z mojej úlohy projektovej manažérky skvelého projektu Pre zdravie ženy, ktorou sa moja spoločná cesta s Akčnými ženami začala. Rada pracujem v dynamickom tíme ľudí, ktorí robia to, čo ich baví. Každý jeden event, online či offline, robím s plným nasadením a vkladám do neho kúsok seba. Spätná väzba v podobe spokojných a obohatených účastníkov eventov je pre mňa hnacím motorom, ktorého energiu chcem odovzdávať stále ďalej a ďalej. Chcete s nami zorganizovať event alebo sa stať našim partnerom?
Napíšte mi na mirka@akcnezeny.sk

Lucia Maníková

redaktorka
Som študentkou masmediálnych štúdií a písanie milujem. Veľmi sa teším, že som súčasťou rozbiehajúceho sa online magazínu zameraného na zdravie, prevenciu a imunitu – Pre zdravie ženy. Ak máte pre mňa tipy na inšpiratívne témy alebo dámy na rozhovor, ozvite sa mi.
Napíšte mi na manikova@akcnezeny.sk
Vierka Horňáková

Viera Horňáková

redaktorka SVET ŽENY
Som kreatívny typ človeka, ktorého neustále baví niečo tvoriť a
vymýšľať. Svoj sen o písaní si plním vďaka webu Svet ženy, kde som
dostala príležitosť publikovať svoje články. Rada zariaďujem a dekorujem. Okrem svojej rodiny milujem dobré jedlo,vôňu kvetov a kávy, skvelú knihu, prechádzky prírodou a bežné denné maličkosti, ktoré mi vždy urobia radosť.
Napíšte mi na redakcia@svetzeny.sk

Jana Guráňová

redaktorka AKČNÉ MAMY
Som mamou dvoch krásnych detí a nedokážem sa nudiť. Mám rada výzvy a nové podnety. Aj vďaka tomu som sa dostala do úžasného tímu Akčných žien. Zodpovedám za portál www.akcnemamy.sk . Plánujem obsah, píšem a editujem články ostatných redaktoriek. Ak viete o mame s akčnou vlastnosťou, o ktorej by mal vedieť svet, určite mi dajte vedieť.

Mojou vášňou je varenie a zdravý životný štýl. Už niekoľko rokov píšem aj pre časopis Mama a ja články z oblasti výživy tehotných a detí. Práve kvôli množstvu kontroverzných informácií v tejto oblasti som sa rozhodla spustiť vlastný projekt www.zdravosjankou.sk , kde sa snažím prinášať vedecky podložené informácie o výžive a zdraví praktickou formou.

Napíšte mi na redakcia@akcnemamy.sk

X