NAČÍTAVAM

Type to search

Ahoj,

vitaj u nás a cíť sa tu dobre. Sme online MAGAZÍN www.akcnezeny.sk, ktorý je aktualizovaný denne a pravidelne prinášame články zamerané na biznis a motiváciu. Rovnako sa rady delíme o príbehy iných akčných žien a akčných mám, ktoré nasledujú svoje sny. Okrem akčných správ prinášame denne aj prehľad čerstvých agentúrnych správ z domova i zo sveta.

Magazín Akčné ženy

Vydáva: Združenie Akčné ženy

Sídlo: Košice
Zodpovedná redaktorka: Alexandra Vrábelová
Redaktorka: Martina Beňová
Periodicita: aktualizované denne

Zároveň sme veľká KOMUNITA. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. Našim cieľom je spájať komunitu, ktorá má rovnaké záujmy. Pomáhame si v biznise, kariére a vzdelávaní.

Aby sme splnili náš zámer podnecovať akčné ženy, zdieľame s tebou obsah, pravidelné tipy a zdroje aj prostredníctvom nášho newslettera. Rovnako sa rady delíme o príbehy iných akčných žien a akčných mám, ktoré nasledujú svoje sny. Rozprávať sa s nami môžeš aj online na sociálnych sieťach a offline na našich eventoch. 

Túžiš po zmene? Chceš sa vzdelávať? Získať novú prácu? Začať podnikať? Poď sa s nami meniť hneď teraz :)

Martina Novotná akcnezeny.sk

Martina Novotná

Zakladateľka projektu Akčné ženy

Spolupráce. Eventy. Marketing. Reklama. Redakcia. Online TV a podcast Akčné ženy a Akčné mamy.

Založila som platformu pre všetky ženy, ktoré sa chcú v živote venovať práci, ktorú milujú. Venujeme sa predovšetkým téme podnikanie, vzdelávanie a kariéra. Podporujeme sa navzájom online a rovnako naživo. Spoločne vytvárame magazín www.akcnezeny.sk, organizujeme inšpiratívne a vzdelávacie podujatia a vymýšľame nové projekty. Pridaj sa k nám!

Napíšte mi: info@akcnezeny.sk

MArtina Beňová, moderátorka, akčné ženy, stretnutia, konferencie

Martina Beňová

Súčasť zázemia a redakcie Akčné ženy

Som žena, ktorá sa snaží veci robiť naplno. Najmä tie, ktoré sú mojou srdcovkou. Pohybujem sa v médiách, pracujem pre portál Noizz.sk. Rada komunikujem s ľuďmi a ďalším akčným ženám by som chcela odovzdať kus svojho entuziazmu a radosti zo života. Projekt Akčné ženy je interaktívny, žijeme online aj offline, preto ma teší, že vás môžem našimi akciami sprevádzať. Rovnako moderujem aj reláciu Akčné ženy. Občasne editujem príspevky našich autoriek.

Napíšte mi: redakcia@akcnezeny.sk

alexandra vrabelova, akcnezeny.sk

Alexandra Vrábelová

Redakcia. Copywriter. Správca webu. Sociálne média

Vytváram content plán, píšem autorské články a editujem príspevky iných autoriek. Pomáham so správou systému a vyhľadávam ďalšie akčné ženy na spoluprácu a rozhovory.
Čo ešte robím a milujem? Venujem sa stylingu, farebnej typológii a vizážistike, vytváram e-outfity na mieru a každý pondelok sa môžete na FB inšpirovať mojím návrhom outfitu do práce:)

Napíšte mi: redakcia@akcnezeny.sk

Kristína Majerová

Súčasť redakcie. Mama.

Písanie je moja srdcovka. Ako vzduch, čo dýcham. Môj relax, psychohygiena. Projekt AŽ sa mi páči od začiatku, asi vďaka skvelým ženám. Rada píšem rozhovory so zaujímavými ľuďmi a rada vnímam výnimočnosť každého.

A čo ešte o mne?:) Som empatická a snažím sa mať oči a uši otvorené. Rada počúvam, podporím, neotáčam sa chrbtom. Ak môžem, pomôžem. Vraj mám dobré srdce:-) . Milujem svojich dvoch chlapcov, hory, knihy a večerný čas písania.

Napíšte mi: kika@akcnezeny.sk 

Barbora Jelinek

Copywritwer, Social media manager, Content creator, Influencer
Projekt Akčné ženy sledujem od jeho začiatkov a som jeho veľkou fanúšíčkou.
Teší ma, že môžem byť súčasťou komunity úžasných žien a že svojou troškou tiež tvorím tento krásny akčný svet. Pre Akčné ženy vytváram obsah sociálnych sietí, hlavne Instagramu @akcnemamy a konferencie o ženskom zdraví @prezdraviezeny. Rada píšem, tvorím, smejem sa a som optimistka. Na instagrame ma môžete nájsť aj ako z_dennika_reumamy, kde šírim osvetu o živote s reumou a zdraví.
Stanka Polákova, účtovnictvo, živnosť

Stanislava Poláková

Učtovníctvo. Administratíva. Zmluvy a faktúry.

Venujem sa účtovníctvu, mzdám a daniam. A aj keď možno nepredstaviteľné, baví ma to. Projektom Akčné ženy som úplne od začiatku nadšená. Môj pôvodný zámer bolo napísať z času na čas nejaký ten článok k mojej téme, no nakoniec je zo mňa dvorná účtovníčka :) Takže, ak s nami budete spolupracovať, potrebujete zmluvu, faktúru či iný dokument, píšte mi.
Okrem Akčných žien mám samozrejme množstvo ďalších klientov, pre ktorých robím účtovníctvo, a tiež sa venujem môjmu malému projektu pre živnostníkov mamzivnost.sk, kde nájdete už dva ebooky.

Napíšte mi: Stanka@akcnezeny.sk

barbora novotna , akcnezeny.sk

Barbora Novotná

Art director. Grafický dizajnér. Kreatívna hlava.

Pre akčné ženy som pripravila logo a základnú identitu. Vymýšľam printové a facebookové vizuály a z úzadia fandím akčným ženám.

Napíšte mi: Info@akcnezeny.sk

hodorova Katarina

Katarína Hodorová

Akčné mamy. Spolupráce. Event support. Sociálne siete. Marketing. 

Venujem sa webu a sociálnym sieťam www.akcnemamy.sk. Zároveň pripravujem podujatia pre mamičky a rozvíjam nové spolupráce. V prípade, že si mama a chceš sa odprezentovať, či pridať k nám, napíš mi.

Napíšte mi: redakcia@akcnezeny.sk

Sarlota Gogolova

Šarlota Gogolová

PR manager. Komunikácia s médiami. Tlačové správy. Event produkcia.

Venujem sa komunikácii s inými médiami, pripravujem tlačové správy a promo pre podujatia. Mám na starosti CRM systém a správu kontaktov. Najviac sa teším z realizácie nových nápadov a eventov.

Napíšte mi: sarlota.akcnezeny@gmail.com

Kristína Ujváryová

Obchod. Spolupráce. Kreatívne kampane na mieru.

Mojou láskou a zároveň najväčšou zodpovednosťou je obchod. Rozvíjam pre všetky tri portály obchodné spolupráce a nastavujem stratégiu pre klientov. Najväčšiu radosť mám z realizácie kreatívnej kampane ušitej na mieru klienta s citeľným dopadom na napĺňanie marketingových cieľov.

Chcete efektívne odprezentovať vašu firmu online alebo offline? Napíšte mi a rada vám s tým pomôžem.

Napíšte mi: obchod@akcnezeny.sk

Lula Jakubcová

Lula Jakubcová

Digital marketing consultant. Sociálne siete. Reklamné kampane. Online a komunikačné stratégie.

Pre Akčné ženy zabezpečujem nastavenie reklamy na sociálnych sieťach. Ak potrebujete podporiť váš digital a online, vymyslíme spoločne reklamnú kampaň pre vás šitú na mieru.

Napíšte mi: lula@akcnezeny.sk

katarína Mayer

Katarína Mayer

Autorka. Akční muži. Spisovateľka. 
Pre Akčné ženy pripravujem populárnu rubriku Akční muži, ktorá prináša rozhovory s mužmi, ktorí nás môžu inšpirovať svojim podnikateľským a ľudským príbehom. Sú to zároveň muži, ktorí podporujú a stoja za svojimi ženami.
Okrem toho píšem aj pre iné online magazíny, ale venujem sa hlavne vlastnej tvorbe. Môj knižný debut, Gamblerky, prináša príbeh troch žien, ktoré sa rozhodli pre dobrodružstvo s možnosťou obrovskej výhry. Tá však znamená aj riziko hlbokého pádu.

Miroslava Rusová

Event manager
Som akčná, som žena, som mama dvoch chlapcov. Mojou vášňou i prácou je organizovanie eventov. Nesmierne sa teším z mojej úlohy projektovej manažérky skvelého projektu Pre zdravie ženy, ktorou sa moja spoločná cesta s Akčnými ženami začala. Rada pracujem v dynamickom tíme ľudí, ktorí robia to, čo ich baví. Každý jeden event, online či offline, robím s plným nasadením a vkladám do neho kúsok seba. Spätná väzba v podobe spokojných a obohatených účastníkov eventov je pre mňa hnacím motorom, ktorého energiu chcem odovzdávať stále ďalej a ďalej. Chcete s nami zorganizovať event alebo sa stať našim partnerom?
Napíšte mi na mirka@akcnezeny.sk

X