O nás

Sme prvý online MAGAZÍN pre podnikateľky a všetky akčné ženy, ktoré sa chcú sebarealizovať, vzdelávať a rásť. Denne prinášame inšpiratívny obsah, delíme sa o príbehy iných akčných žien a mám, ktoré nasledujú svoje sny. Pravidelne organizujeme eventy a webináre.

Nikdy, nikdy, nikdy sa nevzdávajte! Winston Churchil

Sme akčné ženy a podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás skutočne napĺňa a robí nám radosť. Rozhodli sme sa založiť projekt pre všetky ženy, ktoré túžia po zmene a chcú rásť. Cieľom je poskytovať pravidelnú inšpiráciu a zároveň spájať komunitu, ktorá má rovnaké záujmy. Pomáhame si v biznise, kariére a vzdelávaní.

Martina Novotná

Zakladateľka projektu Akčné ženy

Spolupráce. Eventy. Marketing. Reklama. Redakcia. Online TV a podcast Akčné ženy a Akčné mamy.

Založila som platformu pre všetky ženy, ktoré sa chcú v živote venovať práci, ktorú milujú. Venujeme sa predovšetkým téme podnikanie, vzdelávanie a kariéra. Podporujeme sa navzájom online a rovnako naživo. Spoločne vytvárame magazín www.akcnezeny.sk, organizujeme inšpiratívne a vzdelávacie podujatia a vymýšľame nové projekty. Pridaj sa k nám!

Napíšte mi: info@akcnezeny.sk

Martina Beňová

Súčasť zázemia a redakcie Akčné ženy

Som žena, ktorá sa snaží veci robiť naplno. Najmä tie, ktoré sú mojou srdcovkou. Pohybujem sa v médiách, pracujem pre portál Noizz.sk. Rada komunikujem s ľuďmi a ďalším akčným ženám by som chcela odovzdať kus svojho entuziazmu a radosti zo života. Projekt Akčné ženy je interaktívny, žijeme online aj offline, preto ma teší, že vás môžem našimi akciami sprevádzať. Rovnako moderujem aj reláciu Akčné ženy. Občasne editujem príspevky našich autoriek a komunikujem s vami v eshope.

Napíšte mi: benova@akcnezeny.sk

alebo ohľadom našich krásnych produktov sem: eshop@akcnezeny.sk

Alexandra Vrábelová

Redakcia. Copywriter. Správca webu. Sociálne média

Vytváram content plán, píšem autorské články a editujem príspevky iných autoriek. Pomáham so správou systému a vyhľadávam ďalšie akčné ženy na spoluprácu a rozhovory.
Čo ešte robím a milujem? Venujem sa stylingu, farebnej typológii a vizážistike, vytváram e-outfity na mieru a práve som napísala svoju prvú knihu.

Napíšte mi: redakcia@akcnezeny.sk

Kristína Ujváryová

Obchod. Spolupráce. Kreatívne kampane na mieru.

Mojou láskou a zároveň najväčšou zodpovednosťou je obchod. Rozvíjam pre všetky tri portály obchodné spolupráce a nastavujem stratégiu pre klientov. Najväčšiu radosť mám z realizácie kreatívnej kampane ušitej na mieru klienta s citeľným dopadom na napĺňanie marketingových cieľov.

Chcete efektívne odprezentovať vašu firmu online alebo offline? Napíšte mi a rada vám s tým pomôžem.

Napíšte mi: obchod@akcnezeny.sk

Miroslava Rusová

Event manager

Som akčná, som žena, som mama dvoch chlapcov. Mojou vášňou i prácou je organizovanie eventov. Nesmierne sa teším z mojej úlohy projektovej manažérky skvelého projektu Pre zdravie ženy, ktorou sa moja spoločná cesta s Akčnými ženami začala. Rada pracujem v dynamickom tíme ľudí, ktorí robia to, čo ich baví.

Každý jeden event, online či offline, robím s plným nasadením a vkladám do neho kúsok seba. Spätná väzba v podobe spokojných a obohatených účastníkov eventov je pre mňa hnacím motorom, ktorého energiu chcem odovzdávať stále ďalej a ďalej. Chcete s nami zorganizovať event alebo sa stať našim partnerom?

Napíšte mi na mirka@akcnezeny.sk

andrea jelinek

Barbora Jelinek

Copywritwer, Social media manager, Content creator, Influencer

Projekt Akčné ženy sledujem od jeho začiatkov a som jeho veľkou fanúšíčkou. Teší ma, že môžem byť súčasťou komunity úžasných žien a že svojou troškou tiež tvorím tento krásny akčný svet. Pre Akčné ženy vytváram obsah sociálnych sietí, hlavne Instagramu @akcnemamy a konferencie o ženskom zdraví @prezdraviezeny. Rada píšem, tvorím, smejem sa a som optimistka. Na instagrame ma môžete nájsť aj ako z_dennika_reumamy, kde šírim osvetu o živote s reumou a zdraví.

Napíšte mi: barby@akcnezeny.sk

Lucia Maníková

Redaktorka portálu prezdraviezeny.sk

Som študentkou posledného ročníka masmediálnych štúdií a písanie je pre mňa vášňou. Byť súčasťou tímu Akčných žien je pre mňa skvelou skúsenosťou a novou výzvou.

Zaujímam sa o oblasť duševného zdravia, vzťahov a životného štýlu. Veľmi sa teším, že som súčasťou nového projektu, ktorý rozbiehame na webe – Pre zdravie ženy. Tento online magazín je zameraný na zdravie, prevenciu a imunitu. Okrem toho si tu prečítate zaujímavé rozhovory, názory odborníkov či tipy na chutné a zdravé recepty. Ak máte pre mňa obsahové tipy, pokojne sa mi ozvite.

Napíšte mi: manikova@akcnezeny.sk

Dominika Zvozilová

Instagram Content Creator @akcnezeny.sk

O projekte AŽ som vedela skôr, ako uzrel svetlo sveta a neskutočne som mu fandila, pretože tá myšlienka mala, ako sa hovorí, GULE :) A dnes to, čo sa mi kedysi zdalo ako milá predstava, je skutočnosťou. Vďaka sociálnej sieti Instagram som už aj ja súčasťou skvelého tímu akčných žien, ktoré robia, čo milujú. A ja milujem písanie, kreativitu a humor a som rada, že som dostala priestor realizovať sa ako content creator na hlavnom profile projektu @akcnezeny.sk.

Okrem akčného Instagramu sa venujem aj svojmu mama piesočku na tejto sociálnej sieti prostredníctvom profilu @kari_matka, ktorý je predĺženou a v súčasnosti i aktívnejšou rukou blogu www.kari-matka.blog. Snažím sa pozerať na svet materstva s humorom a nehanbím sa spraviť si srandu aj sama zo seba. A pre niektoré som okrem mamablogerky aj nekorunovanou náuškovou kráľovnou, pretože mám doma zbierku, ktorá skrýva už viac ako 800 párov náušiek.

Napíšte mi:

Viera Horňáková

Redaktorka portálu Svet ženy

Som redaktorkou webu Svet ženy. Pripravujem autorské články na rôzne témy, ktoré patria do sveta žien. Robím rozhovory s inšpiratívnymi ženami a rada k nim vytváram rôzne vizualizácie a koláže.

Som milovníkom všetkého, čo pomáha vytvárať príjemnú atmosféru. Či už sú to kvety vo váze, skvelá káva alebo dobrá kniha. Zaujímajú ma rôzne kreatívne nápady, ako si zútulniť svoj domov, svoje miesto, kde môžem byť sama sebou.
Napíšte mi na : redakcia@svetzeny.sk

Patrícia Macová

Fotografka, Kameramanka, Správca Youtube Akčné ženy

Som akčná žena, ktorá sa venuje fotografovaniu a vytváraniu videí. Sú to veci, ktoré ma napĺňajú a stále poháňajú vpred. Stále sa ale zdokonaľujem a učím nové veci.

V tíme akčných žien som prakticky od prvého eventu, ktorý sa konal v Bratislave. Som nesmierne vďačná, za túto príležitosť.

Vo voľnom čase sa venujem aj vytváraniu náramkov alebo idem na prechádzku do prírody.

Lucia Kočková

Akčným ženám fandím od začiatku. Najprv sme sa stretli z pozície klienta a aktuálne ako freelancer som sa stala súčasťou tímu. Spravujem náš Linkedln účet a pomáham pri komunikácii s PR pri projekte Pre zdravie ženy. Najväčšiu radosť mi robí, keď vídím, že komunikačná stratégia funguje. Okrem akčných žien pomáham externe rôznym klientom nastavovať komunikačnú stratégiu.

Napíšte mi: lucia@akcnezeny.sk

Janka Guráňová

redaktorka AKČNÉ MAMY

Som mamou dvoch krásnych detí a nedokážem sa nudiť. Mám rada výzvy a nové podnety. Aj vďaka tomu som sa dostala do úžasného tímu Akčných žien. Zodpovedám za portál www.akcnemamy.sk . Plánujem obsah, píšem a editujem články ostatných redaktoriek. Ak viete o mame s akčnou vlastnosťou, o ktorej by mal vedieť svet, určite mi dajte vedieť.

Mojou vášňou je varenie a zdravý životný štýl. Už niekoľko rokov píšem aj pre časopis Mama a ja články z oblasti výživy tehotných a detí. Práve kvôli množstvu kontroverzných informácií v tejto oblasti som sa rozhodla spustiť vlastný projekt www.zdravosjankou.sk , kde sa snažím prinášať vedecky podložené informácie o výžive a zdraví praktickou formou.

Napíšte mi na redakcia@akcnemamy.sk

Stanka Poláková

Administratíva. Zmluvy a faktúry.

Venujem sa účtovníctvu, mzdám a daniam. A aj keď možno nepredstaviteľné, baví ma to. Projektom Akčné ženy som úplne od začiatku nadšená. Môj pôvodný zámer bolo napísať z času na čas nejaký ten článok k mojej téme, no nakoniec je zo mňa dvorná účtovníčka :) Takže, ak s nami budete spolupracovať, potrebujete zmluvu, faktúru či iný dokument, píšte mi. Okrem Akčných žien mám množstvo ďalších klientov, pre ktorých robím účtovníctvo, a tiež sa venujem môjmu malému projektu pre živnostníkov mamzivnost.sk, kde nájdete aj dva praktické ebooky.

Napíšte mi: stanka@akcnezeny.sk

Zuzana Csontos

Správa a tvorba webov, grafický dizajn

Ako správna Akčná žena sedím na viacerých stoličkách :) Popri mojej rodine som sa vrhla na podnikanie a venujem sa tvorbe brandingu, grafického dizajnu a web stránok pre ženy, podnikateľky. Ako prvá na Slovensku som sa začala venovať feminine brand stylingu.

Okrem toho, ako súčasť tímu AŽ sa starám o ich web stránky,a by všetko fungovalo hladko, prípadne keď sa niečo pokazí, aby sa to opravilo.

Napíšte mi na: hello@csontosstudio.com

Kristína Filová

Súčasť zázemia a redakcie Akčné ženy

Projekt Akčné ženy si ma našiel sám. Som akčná študentka, ktorá popri škole pracuje ako web editorka pre portál cas.sk a vždy sa rada učí niečo nové. Najmä o silných ženách, pretože dokážu, čo si len zaumienia. A ešte k tomu o nich rada píšem. Rovnako ma zaujíma oblasť vzťahov a nerobí mi problém rozoberať témy, ktoré nesmú zostať iba v našich mysliach.

Napíšte mi: kristina.filova@akcnezeny.sk

Martina Pinková

Komunitná manažérka. Social media manažérka.  

S projektom Akčných žien som sa prvýkrát stretla vďaka evetu “Písanie ako sebarealizácia a zárobok”, keďže jednou z mojich vášní je i písanie. Súčasťou tímu akčných žien som sa však stala oveľa neskôr. Aktuálne sa podieľam na Community Managemente vo Facebookovej skupine Akčné ženy Okrem toho ma baví Copywriting, Marketing, Social Media, divadlo, knihy… Mám rada dobrú hudbu, gumené medvedíky, jeseň, vôňu asfaltu po daždi.. a raz budem mať poníka. Ozajstného! Fakt :-)

Napíšte mi: pinkova@akcnezeny.sk

Šarlota Gogolová

PR manager. Komunikácia s médiami. Tlačové správy. Event produkcia.

Venujem sa komunikácii s inými médiami, pripravujem tlačové správy a promo pre podujatia. Mám na starosti CRM systém a správu kontaktov. Najviac sa teším z realizácie nových nápadov a eventov.

Napíšte mi: sarlota.akcnezeny@gmail.com

Kristína Majerová

Súčasť redakcie. Mama.

Písanie je moja srdcovka. Ako vzduch, čo dýcham. Môj relax, psychohygiena. Projekt AŽ sa mi páči od začiatku, asi vďaka skvelým ženám. Rada píšem rozhovory so zaujímavými ľuďmi a rada vnímam výnimočnosť každého.

A čo ešte o mne?:) Som empatická a snažím sa mať oči a uši otvorené. Rada počúvam, podporím, neotáčam sa chrbtom. Ak môžem, pomôžem. Vraj mám dobré srdce:-) . Milujem svojich dvoch chlapcov, hory, knihy a večerný čas písania.

Napíšte mi: kika@akcnezeny.sk