Koronavírus výrazne ovplyvnil program Tipos extraligy, v karanténe sú aj hráči HC Košice

0
Koronavírus výrazne ovplyvnil program Tipos extraligy, v karanténe sú aj hráči HC Košice

24.1.2022 (Webnoviny.sk) – Nákaza ochorením COVID-19 opäť výraznejšie ovplyvňuje program slovenskej hokejovej extraligy.

V druhej polovici minulého týždňa putovali do karantény hráči Nových Zámkov a Zvolena, v nedeľu sa k ním pridali aj hokejisti Slovana Bratislava a Michalovčania. V pondelok zase nákazu v kabíne A-tímu potvrdili aj Košice.

Viacerí hráči mali pozitívny test

Oceliari mali v aktuálnom týždni nastúpiť v piatok doma proti Nitre a v nedeľu proti Slovanu Bratislava.

„Na základe PCR testov boli v tíme HC Košice identifikovaní viacerí hráči s pozitívnym výsledkom na ochorenie COVID-19, a tak bola nariadená povinná karanténa,“ informuje web HC Košice.

Podľa aktualizovaného plánu sa v tomto týždni neuskutočnia ani dve stretnutia medzi Slovanom Bratislava a Trenčínom pôvodne naplánované na utorok a štvrtok na ľade Dukly.

Okrem súboja Košice – Nitra sa v piatok podľa webu Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) neuskutoční ani zápas Spišská Nová Ves – Zvolen a v nedeľu okrem stretnutia Košice – Slovan sa hrať nebude ani duel Nitra – Zvolen.

Zlá situácia je aj v SHL

Uvedené sa môže zmeniť v závislosti od vývoja situácie v jednotlivých kluboch. Z naplánovaných súbojov môžu ubudnúť ďalšie, môže však prísť aj k dohode o dohrávkach či predohrávkach.

Nepriaznivá situácia je aj v kluboch SHL. V druhej najvyššej súťaži je tiež viacero tímov v karanténe a ich súboje boli odložené.

Viac k témam: Tipos extraliga
Zdroj: Webnoviny.sk – Koronavírus výrazne ovplyvnil program Tipos extraligy, v karanténe sú aj hráči HC Košice © SITA Všetky práva vyhradené.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu