Mila Kunis a Ashton Kutcher vyzbierali na pomoc Ukrajine neuveriteľnú sumu!

0
Mila Kunis a Ashton Kutcher vyzbierali na pomoc Ukrajine neuveriteľnú sumu!

Americká herečka ukrajinského pôvodu Mila Kunis spolu s manželom, americkým hercom Ashtonom Kutcherom, vyzbierali na pomoc Ukrajine viac ako 30-miliónov dolárov. Dvojica o tom informovala prostredníctvom videa na Instagrame.

„Sme ohromení vďačnosťou za vašu podporu. Pred 2 týždňami sme vás požiadali, aby ste sa k nám pridali a viac ako 65 000 z vás sa zapojilo a darovalo, čo sa dalo. Teraz sme s vašou pomocou dosiahli náš cieľ 30 miliónov dolárov. Aj keď sa tým zďaleka nevyrieši problém, naše spoločné úsilie poskytne „mäkšie pristátie“ pre mnoho ľudí, ktorí čelia neistej budúcnosti,“ povedala na sociálnej sieti 38-ročná Mila Kunis, ktorá sa narodila v západoukrajinskom meste Černivci.

Dávajú si ešte vyšší cieľ

„Naša práca nie je dokončená, a preto zvyšujeme cieľ na 40 miliónov dolárov. Urobíme všetko, čo je v našich silách, aby vaša podpora mala maximálny dosah na tých, ktorí to potrebujú. Finančné prostriedky už boli a budú doručované na Flexport.org a Airbnb.org, aby mohli ihneď konať.

Keďže finančné prostriedky stále prichádzajú, budeme s každým dolárom zaobchádzať, ako keby bol darovaný z nášho vrecka, s úctou a úctou k práci, ktorou sme si ho zarobili, k úmyslu lásky, vďaka ktorému bol daný, a túžbe po tom, aby to tak bolo. maximalizovať pre pozitívne výsledky pre ostatných.“

Zdroj: Webnoviny.sk, https://www.instagram.com/p/CbOJlKcPyLK/
Mila Kunis a Ashton Kutcher vyzbierali na pomoc Ukrajine 30-miliónov dolárov. Veria, že ich úsilie poskytne ľuďom „mäkšie pristátie“ (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu