Súťaž o 3 poukážky kozmetiky POETIKO

Poznáte pojem slow beauty? Presne také sú produkty slovenskej značky Poetiko! A dnes vám prinášame SÚŤAŽ o TRI poukážky v hodnote 40 eur od Poetiko.organic SK.

V PO-ETI-KO sa riadia heslom:
„Robme veci čo najlepšie, nie čo najrýchlejšie.“

Značka prichádza s unikátnym konceptom vysokej účinnosti pri zachovaní čistého prírodného zloženia a rešpektu k životnému prostrediu. Inšpirujú sa bohatou bylinkárskou tradíciou a dopĺňajú ju o najnovšie biotechnologické poznatky zabezpečujúce dlhodobé výsledky. Nechcú voliť medzi vedou a prírodou, a preto vytvárajú produkty, ktoré tieto dva svety dokonale prepojujú.

Vyskúšajte POmalú ETIckú KOzmetiku POETIKO a užijte si poetickú chvíľku s unikátnymi slow beauty produktami.
1. Dajte lajk na post
2. Sledovanie Poetiko.organic SK a zdieľanie je vítané
3. Napíšte, aký produkt z ich eshopu www.poetiko.sk by vás potešil

Tri z vás vyžrebujeme v piatok 4.6.2021 o 22:00.?

Poetiko v sebe snúbi dary prírody s novými biotechnologickými poznatkami. Tieto delikátne textúry, ktorých vôňa pochádza len z prírodných esenciálnych olejov, si zamiluje nielen váš nos či pleť, ale celé vaše telo. Zaistí vám dlohodobé účinky a zároveň umožní vychutnať si prítomný okamih naplno ‒ teda to, čo nám v prírodnej kozmetike chýbalo.

Pravidlá na Facebooku

Súťaže sa môže zúčastniť každý, okrem organizátora tejto súťaže vrátane jeho blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka.
Súťažiaci svojou účasťou súhlasí s tým, že spoločnosť Facebook voči nemu nemá žiadne záväzky.
Facebook sa na súťaži nijako nepodieľa, nesponzoruje ju, neschválil ju, neadministruje ju a ani s ňou nie je akokoľvek spojený.

Súťaž nájdete na Facebooku akčných žien.