V okrese Dunajská Streda došlo k tragickej dopravnej nehode, zraneniam podľahla jedna osoba (foto)

0
V okrese Dunajská Streda došlo k tragickej dopravnej nehode, zraneniam podľahla jedna osoba (foto)

16.8.2021 (Webnoviny.sk) – Dopravní policajti vyšetrujú okolnosti a presnú príčinu tragickej dopravnej nehody, ktorá sa stala v nedeľu popoludní medzi obcami Sap a Medveďov v okrese Dunajská Streda. Čelne sa tu zrazili vozidlá Peugeot a BMW, vodič jedného podľa trnavskej policajnej hovorkyne Zlatice Antalovej nehodu neprežil.

„Po nehode zostali v aute Peugeot zakliesnené tri osoby. Vodiča po vyslobodení vrtuľníkom transportovali do novozámockej nemocnice, kde, žiaľ, svojim zraneniam podľahol. Ostatných dvoch spolujazdcov previezla RZP do nemocnice v Dunajskej Strede,“ informovala Antalová.

Vodič BMW utrpel zranenie, ktoré si vyžiadalo jednorazové ošetrenie. Spolujazdkyňa a ich maloleté dieťa vyviazli bez zranení. Policajti vykonali s 31-ročným mužom dychovú skúšku s negatívnym výsledkom. Na zistenie alkoholu v organizme vodiča druhého auta mu bola odobratá krv. Cesta II. triedy bola takmer tri hodiny uzatvorená.

Polícia apeluje na vodičov, aby sa plne venovali šoférovaniu a sledovali situáciu na ceste. Negatívny vplyv na organizmus a pozornosť môže mať podľa polície aj horúce počasie.

Viac k témam: čelná zrážka, tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – V okrese Dunajská Streda došlo k tragickej dopravnej nehode, zraneniam podľahla jedna osoba (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu