10 najlepších bezplatných filmových aplikácií na sledovanie filmov online

0
10 najlepších bezplatných filmových aplikácií na sledovanie filmov online

Tu nájdete prehľad a porovnanie najlepších bezplatných filmových aplikácií. Vyberte najlepšiu filmovú aplikáciu na sledovanie filmov online.

Nie je to tak dávno, čo sme so zatajeným dychom čakali, aby sme zachytili vysielanie našich obľúbených filmov v káblovej televízii podľa pevného televízneho programu.

Ak ste sa z nejakého dôvodu nemohli dostať k televízoru včas, je pravdepodobné, že ste zmeškali časť alebo celý film. A časy tradičného televízneho vysielania neboli k nám, filmovým fanúšikom, niekedy veľmi láskavé.

Našťastie, teraz žijeme vo svete s rozvinutým zábavným priemyslom, ktorému dominujú streamingové stránky. Platformy ako Netflix, Amazon Prime a nedávno Disney Plus umožnili mimoriadne pohodlný prístup k všetkým druhom filmov, starým aj novým.

Najlepšie bezplatné filmové aplikácie

#1) Crackle
#2) Tubi
#3) PopcornFlix
#4) Vudu
#5) Pluto TV
#6) Filmrise
#7) Plex
#8) Viki
#9) Sling TV
#10) Movies Anywhere

Ak si chcete pozrieť film, jednoducho otvorte jednu z týchto platforiem na svojom počítači alebo mobile a vychutnajte si ničím nerušený zážitok zo sledovania filmu v HQ kedykoľvek a kdekoľvek chcete. S filmovými aplikáciami, ako sú napríklad vyššie uvedené, dnes nie je núdza o obsah, na ktorom by ste si mohli nechať oči. Aj oni však majú svoje obmedzenia.

Napriek obrovským knižniciam je pre tieto platformy nemožné vlastniť neobmedzený katalóg filmov. Je pravdepodobné, že pri prehliadaní ich katalógu nenájdete film, ktorý hľadáte. Preto je dôležité diverzifikovať svoje možnosti a okamžite prepnúť na inú filmovú aplikáciu, aby ste našli svoje obľúbené filmy na streamovanie.

V tomto článku vás oboznámime s pekne dlhým zoznamom bezplatných filmových aplikácií, ktoré vás nadchnú.

Profi tipy

 • Používateľsky prívetivé používateľské rozhranie, v ktorom sa ľahko naviguje, je nevyhnutnosťou pre filmové aplikácie.
 • Aplikácia by mala obsahovať filmy v prehľadne usporiadaných kategóriách na základe ich žánrov.
 • Nevyhnutnosťou sú pokročilé možnosti filtrovania, ktoré zjednodušujú vyhľadávanie filmov na základe ich žánru, dátumu vydania, obsadenia atď
 • Aplikácia by mala uľahčiť sledovanie filmov v HD aj SD kvalite aj používateľom s podpriemerným internetovým pripojením
 • Obrovským bonusom je aplikácia, ktorá umožňuje prezeranie offline.
 • Aplikácia by mala používateľom umožniť pokračovať v pozeraní svojich videí od okamihu, keď ich predtým pozastavili.

Kontrola faktov: Podľa nedávnej správy publikovanej spoločnosťou Statista sa preferencia sledovania noviniek v kine medzi rokmi 2018 a 2020 výrazne posunula. Správa zistila, že väčšina ľudí, 36 %, uprednostňuje sledovanie noviniek vo svojich domovoch prostredníctvom online kanálov alebo streamovacích platforiem. Len 14 % skúmaných ľudí uviedlo záujem o sledovanie nových filmov v kine.

Ako sa dá sledovať bezplatné filmy na svojom telefóne?

Dnes je jednoduchšie streamovať filmy priamo v telefóne vďaka dostupnosti aplikácií na streamovanie filmov, z ktorých niektoré sme spomenuli v zozname nižšie.

Aplikácie uvedené v tomto článku sú niektoré z najlepších bezplatných filmových aplikácií pre Android a iPhone. Ich služby môžete využiť tak, že vo svojom zariadení prejdete do obchodu s aplikáciami, nájdite si aplikáciu, ktorá je pre vás najvhodnejšia, a nainštalujete si ju do telefónu.

Najlepšie životopisné filmy o inšpiratívnych ženách

mobil
pixabay.com

Porovnanie niektorých z najlepších bezplatných filmových aplikácií

#1) Crackle

Najlepšie pre elegantné, moderné používateľské rozhranie.

Crackle vás víta pravdepodobne najlepším používateľským rozhraním, aké sme videli v akejkoľvek legálnej bezplatnej filmovej aplikácii. Okamžite nájdete to, čo hľadáte, vďaka intuitívnemu hlavnému vyhľadávaciemu textovému poľu a domovskej stránke dobre upraveného katalógu filmov.

Všetky filmy sú tu kategorizované podľa žánru. Aplikácia je domovom všetkých druhov filmov. Od hororu cez komédiu a romantiku až po drámu, to všetko nájdete tu.

Samotný prehrávač je celkom veľkolepý a umožňuje používateľom sledovať videá v kvalite HD. Na informácie o filme tiež nemusíte otvárať video. Informácie sa zobrazia, ak jednoducho umiestnite kurzor myši na názov filmu na rozhraní. Ak ste prihlásení, stránka vám umožní pridať filmy do zoznamu sledovaných jediným kliknutím, čím vám pomôže automaticky zostaviť zoznam skladieb.

Čo sa nám páči:

 • Elegantný, minimalistický dizajn.
 • Vstavaný prehrávač videa.
 • Možnosť vytvorenia zoznamu skladieb pomocou funkcie „pozrieť neskôr“.
 • Komplexný mechanizmus vyhľadávania.

Čo sa nám nepáči:

 • Nedostatok pôvodného filmového obsahu.

Verdikt: Crackle má rozsiahlu knižnicu filmových titulov, starých aj nových, ktoré si môžete okamžite vychutnať jednoduchým otvorením aplikácie a prehratím filmu, ktorý sa vám páči. Pokiaľ ide o bezplatnú filmovú aplikáciu, Crackle je určite najvyššia a jedna z najlepších bezplatných aplikácií na streamovanie.

Cena: zadarmo

#2) Tubi

Najlepšie pre organizovanú filmovú knižnicu.

Tubi je ďalšia filmová aplikácia, ktorá prináša zážitok zo sledovania filmov priamo do vašich zariadení so systémom Android a iOS. Najlepšie na tom, samozrejme, je, že nezaplatíte ani cent. Aplikácia ponúka rozsiahlu knižnicu filmov a televíznych relácií usporiadaných podľa ich žánrov. Okrem všeobecnej zábavy má Tubi aj vyhradenú sekciu pre obsah pre deti.

Nájdete tu aj priame streamy pochádzajúce z populárnych mainstreamových spravodajských sietí ako ABC News, Fox News, NBC News atď. Okrem žánrovej kategorizácie sa nám páči aj to, ako sa knižnica organizuje na základe nedávno pridaných titulov, nových vydaní, Leaving Soon atď. .

Čo sa nám páči:

 • Čistý dizajn.
 • Nevyžaduje sa žiadna registrácia ani registrácia.
 • Dobrý katalóg starého a nového obsahu.
 • Časť venovaná deťom.
 • Programovanie sieťových správ.

Čo sa nám nepáči:

 • Video sa môže príležitostne vyrovnávať.

Verdikt: Tubi je považovaný za vrchol bezplatnej distribúcie online obsahu. Stránka s jej profesionálnym a čistým dizajnom sa veľmi jednoducho používa. Vďaka dobre organizovanej filmovej knižnici Tubi nebudete mať absolútne žiadny problém nájsť tituly, ktoré chcete sledovať. Je to nepochybne jedna z najlepších aplikácií na sledovanie filmov zadarmo.

Cena: zadarmo

#3) PopcornFlix

Najlepšie pre akčné filmy.

PopcornFlix má pravdepodobne jednu z najlepších knižníc pre akčné filmy na tomto zozname. Nájdete tu množstvo skvelých akčných filmov z celého sveta. Okrem toho, platforma je domovom exkluzívneho obsahu filmov a televíznych seriálov. Páči sa nám, že platforma vám dáva možnosť vybrať si žánre, v ktorých by ste chceli prehliadať.

Videá fungujú v poriadku pre bezplatnú službu, aj keď si želáme, aby vám platforma dala možnosť upraviť kvalitu videa. Videá sa však dodávajú s vloženými titulkami, takže to je podľa nášho názoru veľké plus.

Čo sa nám páči:

 • Intuitívne rozhranie s pohodlným filtrovaním obsahu.
 • Dobrá knižnica medzinárodných akčných filmov.
 • Vložené titulky.

Čo sa nám nepáči:

 • Nie je možné upraviť kvalitu videa.

Verdikt: Radi by sme odporučili PopcornFlix pre milovníkov hardcore akcie. Platforma je plná filmov, najmä akčných, z celého sveta. Reklamy tam sú, ale sú znesiteľné a nezničia vám zážitok zo sledovania.

Cena: zadarmo

#4) Vudu

Najlepšie na požičanie alebo nákup nových vydaní.

Vudu je zvyčajne miesto, kam fanúšikovia filmov chodia, keď si chcú požičať filmy alebo televízne programy na pozeranie online. Platforma však obsahuje aj pôsobivý zoznam filmov, ktoré si môžete pozrieť zadarmo, samozrejme s reklamami.

Navigácia na platforme je mimoriadne jednoduchá a umožňuje vám okamžite prepínať medzi žánrami, novinkami a exkluzívnym obsahom jediným kliknutím.

Najlepšia časť na Vudu je samozrejme jeho knižnica na prenájom, ktorá vám umožňuje prístup k novo vydanému obsahu. V súčasnosti môžete prostredníctvom Vudu požiadať o skorý prístup k uznávaným filmom z roku 2021, ako sú Candyman a The Suicide Squad. Platforma má aj obsah v 3D a 4K. Je to tiež vzácna platforma, ktorá umožňuje divákom filtrovať obsah podľa skóre Rotten Tomatoes.

Čo sa nám páči:

 • Pokročilé filtrovanie.
 • 3D a 4K streamovanie.
 • Včasný prístup k novým vydaniam.
 • Skvelé ponuky na digitálny nákup titulov filmov alebo televíznych relácií.

Čo sa nám nepáči:

 • Obmedzená bezplatná knižnica filmov.

Verdikt: Vudu je obľúbencom filmových fanúšikov už dlhú dobu. Umožňuje vám požičiavať alebo kupovať filmy online jediným kliknutím. Je to tiež jedna z platforiem, ktorá vám umožňuje filtrovať obsah podľa skóre Rotten Tomatoes, ale má obmedzenú bezplatnú knižnicu filmov; páči sa nám, aké bezplatné filmy si môžeme pozrieť na platforme.

Cena: Bezplatné predplatné. Plaťte za každý jednotlivý film.

#5) Pluto TV

Najlepšie pre obsah v španielčine.

Pluto TV je nevyhnutnosťou pre ľudí, ktorí chcú zažiť živé televízne vysielanie na svojich mobilných zariadeniach. Platforma ukrýva kolosálnu galériu starého a nového obsahu. Umožňuje používateľom streamovať filmy z 27 jedinečných filmových kanálov. Môžete si tiež vychutnať viac ako 1 000 filmových titulov na požiadanie v rôznych žánroch.

Najlepšou funkciou Pluto TV je však jej galéria obsahu v španielskom jazyku. Platforma umožňuje používateľom streamovať pôvodný, ako aj dabovaný španielsky obsah z viac ako 45 španielskych kanálov. Pluto TV je tiež domovom niektorých kultových klasík, ako je franšíza Child’s Play, Predator a ďalšie.

Čo sa nám páči:

 • Jednoduché UI.
 • Stand-Up špeciály.
 • Celá sezóna televíznych relácií.
 • Správy a živé športové vysielanie.

Čo sa nám nepáči:

 • Reklamy každých 10 minút.

Verdikt: Pluto TV vrelo odporúčame pre španielske publikum alebo ľudí, ktorí radi sledujú španielske filmy a televízne programy. Platforma tiež prekypuje starými kultovými klasikami, ktoré si človek môže vychutnať bez zaplatenia. Pluto TV je nepochybne jednou z najlepších bezplatných aplikácií na streamovanie.

Cena: zadarmo

#6) Filmrise

Najlepšie pre filmy a televízne relácie z obľúbených globálnych sietí.

Filmrise je pravdepodobne jedným z najväčších nezávislých distribútorov filmového a televízneho obsahu na celom svete. Ich partnerstvo so sieťovými gigantmi ako HBO, Prime Video, Showtime a Starz im umožňuje poskytovať používateľom množstvo kvalitného obsahu. Aplikácia je domovom populárnych nezávislých filmov, programov káblovej televízie a dokumentárnych filmov.

Obsah môžete jednoducho filtrovať podľa toho, čo hľadáte. Ich filmová knižnica je kategorizovaná do 4 hlavných sekcií, ktoré zahŕňajú nové vydania, odporúčaný obsah, dokumentárne filmy a vyhradenú sekciu knižnice obsahu odporúčaného ľuďmi za Filmrise.

Čo sa nám páči:

 • Veľa populárnych a klasických televíznych relácií a filmov na streamovanie.
 • Videá vo vysokom rozlíšení.
 • Dobrá zákaznícka podpora.
 • Dobrý výber dokumentov.

Čo sa nám nepáči:

 • Používateľské rozhranie domovskej stránky môže byť pre niektorých mätúce.

Verdikt: Ak máte radi obsah z celého sveta a chceli by ste k nemu legálny, no bezplatný prístup, potom je táto platforma pre vás. Originálne relácie priamo od HBO, Showtime, Starz a ďalších tu nájdete v tej najlepšej kvalite. Toto je skvelá bezplatná filmová aplikácia pre Android.

Cena: zadarmo

#7) Plex

Najlepšie pre živé televízne programy a DVR.

Plex vám umožňuje vychutnať si viac ako 20 000 filmov na požiadanie zadarmo. Jeho knižnica obsahu ukrýva filmy od niektorých z najväčších produkčných spoločností v Hollywoode. Od Warner Bros. až po MGM si budete môcť vychutnať ich filmy bez toho, aby ste zaplatili jediný cent.

Platforma vám tiež umožňuje streamovať viac ako 130 kanálov, čo vám poskytuje úplný tradičný zážitok zo sledovania televízie so živým vysielaním správ, športu a iných populárnych programov. Platforma vám tiež dáva slobodu vytvárať si zoznamy skladieb so všetkými vašimi obľúbenými filmami a televíznymi programami spolu, takže sa k nim môžete kedykoľvek vrátiť.

Čo sa nám páči:

 • Jednoduché vytváranie playlistov.
 • Nahrávajte filmy a televízne programy na neskoršie prezeranie.
 • Nastavte maximálny limit šírky pásma nahrávania.
 • Hardvérové ​​prekódovanie.

Čo sa nám nepáči:

 • Pokročilé funkcie skryté za paywallom.

Verdikt: Plex sa nám páči, pretože je ľahké sa zaregistrovať a používať. Získate prístup k viac ako 130 kanálom a 20 000 filmom na požiadanie, ktoré môžete sledovať zadarmo. Existuje niekoľko skvelých pokročilých funkcií, ktoré môžu zlepšiť váš zážitok zo sledovania. Na ich odomknutie však budete musieť zaplatiť primeraný poplatok za predplatné.

Cena: zadarmo, 4,99 $/mesiac – prémiový upgrade

#8) Viki

Najlepšie pre prístup k ázijským filmom.

S internetom, ktorý skracuje vzdialenosť, majú teraz ľudia prístup ku kvalitnej zábave z celého sveta. Viki prináša na obrazovky vašich smartfónov množstvo kriticky uznávaných kórejských, čínskych a iných ázijských drám.

Všetok dostupný obsah je možné streamovať vo vysokom rozlíšení s vloženými titulkami, takže si tieto relácie môžete vychutnať bez ohľadu na to, či jazyk poznáte. Páči sa nám aj funkcia filtrovania. Obsah môžete filtrovať podľa žánru, krajiny, jazykov titulkov a plánu vydania.

Čo sa nám páči:

 • Prístup k starej a novej ázijskej zábave.
 • Pokročilá možnosť filtrovania.
 • Možnosť rôznych jazykov titulkov.
 • Umožňuje používateľom hodnotiť a recenzovať reláciu.

Čo sa nám nepáči:

 • Mierne nemotorné používateľské rozhranie.

Verdikt: Ak ste fanúšikom ázijskej kinematografie alebo televíznych relácií, Viki si zamilujete. Na platforme môžete legálne streamovať svoje obľúbené kórejské, japonské alebo iné ázijské filmy zadarmo a dokonca na platforme zanechať svoj názor.

Cena: zadarmo

#9) Sling TV

Najlepšie pre živé televízne vysielanie

Sling TV vám umožňuje streamovať obsah z viac ako 200 kanálov v USA. Platforma je tiež domovom pre viac ako 80 000 filmov a televíznych relácií na požiadanie. Populárne spravodajské kanály, ako sú Fox News a NBC, ako aj renomované siete Lifestyle, môžu byť všetky streamované naživo zadarmo pomocou Sling TV.

Sling TV je tiež skvelá ako medzinárodná streamovacia služba. Pretože vám umožňuje streamovať niektorý z najpopulárnejších amerických obsahov dabovaných vo viac ako 22 jazykoch, medzi ktoré patrí španielčina, arabčina a hindčina. Aplikácia tiež obsahuje vlastné meranie spoločnosti Nielsen, ktoré vám umožňuje prispieť k hodnoteniu konkrétnej relácie.

Čo sa nám páči:

 • 80 000 televíznych relácií a filmov na požiadanie.
 • Streamujte relácie z 22 populárnych kanálov americkej siete.
 • Podpora a hodnotenie merania Nielsen.
 • Pokračujte od miesta, kde ste zastavili.

Čo sa nám nepáči:

 • Používatelia si v poslednej dobe všimli časté zamrznutie aplikácie. Očakáva sa, že to bude opravené pri ďalšej aktualizácii aplikácie.

Verdikt: Sling TV je už dlho ideálnou platformou pre milovníkov filmov, ktorí si chcú užiť dobrý obsah na cestách. Jeho neustále sa zväčšujúca knižnica obsahuje takmer všetky obľúbené filmové a televízne tituly, ktoré potrebujete a ktoré si môžete vychutnať zadarmo.

Cena: zadarmo, Sling Orang – 30 $/mesiac, Sling Blue – 30 $/mesiac, Kombinovaný plán – 45 $/mesiac

#10) Movie Anywhere

Najlepšie na nákup alebo požičiavanie digitálnych filmov.

Podobne ako Vudu, Movie Anywhere je ako online trhovisko, kde si môžete kúpiť digitálne kópie svojich obľúbených filmov a televíznych relácií od predajcov online. Na platforme sa nemusíte registrovať, platíte len cenu zakúpeného filmu.

Platforma vám poskytne všetky informácie, ktoré potrebujete, ako napríklad súhrn filmu, hodnotenie IMDB, informácie o obsadení atď., ktoré vám pomôžu vybrať si film.

Môžete si vytvoriť zoznam svojich filmov a zdieľať ich s ostatnými používateľmi online prostredníctvom odkazu na prechod cez obrazovku. Filmy môžete streamovať priamo na platforme Movies Anywhere s podporou 4K, UHD a Dolby Atmos.

Čo sa nám páči:

 • Na výber je viac ako 8 000 filmov na požiadanie.
 • Podporuje 4K, UHD streamovanie.
 • Prispôsobte si zbierku filmov pomocou funkcie Moje zoznamy.
 • Zdieľajte filmy s ostatnými používateľmi prostredníctvom funkcie Screen Pass.

Čo sa nám nepáči:

 • Roztiahnuté video s ultra širokouhlým displejom.

Verdikt: Movies Anywhere je niektorými považovaný za najlepšiu filmovú aplikáciu, ktorá vám rovnako ako Vudu umožňuje nakupovať a vytvárať zbierku digitálnych filmov a televíznych relácií. Platforma podporuje 4K, UHD prezeranie a obzvlášť žiari vďaka svojej funkcii „Screen Pass“.

Cena: Zadarmo, platí sa za každý film jednotlivo.

Záver

Vďaka nástupu internetu a technológií nebola zábava nikdy taká všadeprítomná ako dnes. Filmy, ktoré by sa inak ťažko hľadali, si môžete jednoducho vychutnať cez internet prostredníctvom dobrej filmovej platformy. Takéto platformy majú teraz svoje vlastné aplikácie, ktoré bezproblémovo fungujú na zariadeniach so systémom Android a iOS.

Filmové aplikácie uvedené vyššie sú niektoré z najpoužívanejších bezplatných aplikácií na sledovanie filmov z pohodlia domova alebo kdekoľvek sa vám páči. Netreba sa ani držať prísneho harmonogramu. Jednoducho zapnete a prezeráte si aplikácie na bezplatné streamovanie vášho obľúbeného filmu alebo televíznych relácií.

Pokiaľ ide o naše odporúčanie, ak chcete bezplatný prístup k rozsiahlej knižnici starých a nových filmov, ako aj televízneho obsahu, potom nehľadajte nič iné ako Tubi alebo Crackle. Ak ste fanúšikom španielskej zábavy, odporúčame vám vyskúšať Pluto TV.

Zdroj: www.softwaretestinghelp.com

žiadne príspevky na zobrazenie